AVSE

kung-fu, wu-šu, tchaj-ťi, JKD...

Moderátor: pm

AVSE....

Příspěvekod softlabs » čtv 01. čer, 2006 10:03

Tak ja by som sa vyjadril k tejto organizacii asi tak, ze vazne chcu niekoho nieco naucit... Velmi sa mi paci pristup.....Zacalo to tak, ze som cvicil KIDOKAN v BJ na Vychode Slovenska... Samozrejme v takom mestecku je velmi tazko sa udrzat napriek tomu ze tu je JUDO, KICK BOX, AIKIDO, NINJUTSU, KARATE, CAPOIERA na 30 000 obyvatelov....8))
Takze KIDOKAN zanikol....chcel som cvicit nieco dalej... Bol predomnou vyber.....Nic nemam proti ostatnym BU, kazde ma nieco do seba, ale kazde pre niekoho.... Vela zavazili moje fyzicke zdatnosti... Myslim ze som prilis prebercivy.... chcel som sebaobranu, tvrdost i umenie... Zvolil som Wing/Ving tsun/Tchun resp.ine kung fu styly...Tak som sa rozhodol hladat dalej... Rozposlal som e-maily do vsetkych organizacii, ktore mali skoly v blizkosti.... Poviem vam....z 10 organizacii som dostal 2 odpovede....1.mozme chodit do Sabinova na treningy....financne 1 mesiac tu= 3 mes. v druhej moznosti.... 2. Ozvali sa z AVSE ze nie je maximalne ziaden problem otvorit skolu v BJ za par tyzdnov sme cvicili.....uprimne obdivujem inštruktora....lebo za tych par korun od tych par ludi...sa i cez vykendy trepat do bardejova....
Obdivujem takych ludi.....Lebo vidno ze ziju pre Yong TJUN (Ving Tsun) a BU vseobecne....Pristup je vyborny....Vysvetlenie techniky preco tak a nie tak uz ani nehovorim....Som maximalne spokojny a je mi jedno ake maju stupne... Mna zaujima co vedia.....lepsie povedane co viem a budem vediet ja..... Nekric Hop, kym nepreskocis.....Uvidime ale mne sa tato cesta paci...
softlabs
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 1
Registrován: pon 29. kvě, 2006 23:00

 

Příspěvekod graver » čtv 01. čer, 2006 12:52

Yahoma píše:Pokud jsem to dobře pochopil, tak Černej Rytíř vyzívá Kalimera k tomu, aby předvedl, že je lepší UČITEL.

Tedy já jsem tu diskusi nějak nesledoval, ale pochopil jsem to tak, že si dva učitelé chtěji soubojem dokázat, který je lepší? No, jestli děláte rovnítko mezi lepším bojovníkem a lepším učitelem...
Ale nešel bych ani k jednomu :(
Ani nejlepší sokol ničeho neuloví, když se mu nedovolí vzlétnout...
Uživatelský avatar
graver
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1778
Registrován: pon 22. srp, 2005 23:00
Bydliště: Brno

Příspěvekod stengan » čtv 01. čer, 2006 14:20

Mám malej dotaz na organizárory zápasu kdy,kde,vstupný,kurzy.Předem děkuji Stengan :twisted:
P.S Závazná rezervace-přední řadu uprostřed 2xsedadlo na jedno se nevejdu s coca-colou a kopkornem :twisted: :twisted: :twisted:
Kdo jinému jánu kopá příjde si na docela slušný peníze.
stengan
diskutér - začátečník
diskutér - začátečník
 
Příspěvky: 87
Registrován: ned 21. kvě, 2006 23:00

a

Příspěvekod roza » čtv 01. čer, 2006 14:31

Stengan - nerad obtezuji s rozumnym pristupem ale datum prispevku ledacos napovi :Zaslal: čt 11. březen, 2004 7:30 :lol:

Tak to vypada ,ze popkorn budes muset spaaapnout doma :cry:

:wink:
Roza
BAK
roza
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 723
Registrován: čtv 20. bře, 2003 0:00
Bydliště: Komárov u Hořovic

Příspěvekod stengan » čtv 01. čer, 2006 18:47

Jj ale neznám vísledek tak jsem si myslel že bych to mohl stihnout.©koda zase jsem přišel pozdě.Náhodou nevíš jak to dopadlo a jestli se plánuje odveta já že bych si tu rezervačku jen posunul a nemusel bych ji rušit :( :evil: :( Stengan
Kdo jinému jánu kopá příjde si na docela slušný peníze.
stengan
diskutér - začátečník
diskutér - začátečník
 
Příspěvky: 87
Registrován: ned 21. kvě, 2006 23:00

Příspěvekod MadBobby » pon 05. led, 2009 13:12

Tak to tu trochu ozivim - AVSE v Brne da mi nekdo nejake info o kvalite vyuky?
MadBobby
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 1
Registrován: pon 05. led, 2009 0:00

Příspěvekod ptth » ned 25. led, 2009 11:06

Hm chtěl jsem si přečíst trošku té diskuze ohledně avse, jelikož jsem žákem avse v severních čechách a nic jsem se tu nedočetl. To se nedá číst. Naučte se psát trošku věcný témata a ne rádoby intelektuální výměny názorů, když je to o prdu..

co se avse týče, řekl bych, že díky tomu, že mají školy skoro všude, tak je to velice dostupná organizace a nebude spatna, bo jinak by zavreli. Ja osobne navstevuji avse v jednom severoceskem meste a i kdyz pravda, trosku drazsi skolne (plati se na mesic a je-li clovek nemocnej má smulu) tak si nemuzu stezovat. Vyuka je vedena dobre, nechybi motivace, ukazky, sranda, zalezi na sifu asi...ja si stezovat nemuzu
ptth
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 11
Registrován: úte 04. lis, 2008 0:00

Příspěvekod toddb » ned 25. led, 2009 16:51

ptth: A u koho trenujes?
Mind controls the easiest way, sponsored by the C.I.A.
Uživatelský avatar
toddb
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 908
Registrován: sob 10. pro, 2005 0:00
Bydliště: Ústí calling

Re: Černej rytíř

Příspěvekod Ronin » stř 08. črc, 2009 14:48

Kwon píše:OK, máš recht, že jsem to moc nevystihl, s tím co jsem napsal s těma tanečkama.
A to s tou kvalitou výuky, že je strašná, jak to tedy bylo myšleno?

Ještě jsi psal: Jestli se učíš u nás (jak dlouho, týden?) a nevíš, co děláš a jestli to má nějaký smysl, co chceš poradit?

Proti výuce u nás nemám žádné výhrady, jak už jsem psal na začátku, ale teď tu jeden z instruktorů, tedy člověk, který o tom ví víc než já píše, že její úroveň je strašná, tak je snad logické, že se začnu ptát, jak to tedy vlastně je a jestli mě tam neučí náhodou nějaké nesmysly.
Ta otázka jakou školu by jsi doporučil byla hypotetická. Prostě mě zaujalo že sám instruktor od AVSE říká, že úroveň tamnější výuky je strašná tak mě zajímá, která mu připadá dobrá. Nic jiného.



-----------------------------------------------------------------------------


Kdybyste radeji cvicili, nez psali tyto sahodlouhe psanicka, tak udelate asi lepe... Pripada mi, ze z celeho toho pretahovani o "smysl a nesmysl" vam unika to hlavni – musi se cvicit – cvicit panove. Ale protoze kecat je snazsi, tak nepredpokladam, ze se tu neco zmeni...
Ronin
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 1
Registrován: úte 07. črc, 2009 23:00

Příspěvekod defendu » stř 08. črc, 2009 17:36

Nestačí jen cvičit,příteli...musíš taky přemýšlet,kdybys to udělal tak by jsi si možná uvědomil,že ten tvůj Kwon sem psal naposledy před 6 lety :lol: :lol:
defendu
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 954
Registrován: úte 15. srp, 2006 23:00
Bydliště: Plzeň

Re: Černej rytíř

Příspěvekod luen » stř 08. črc, 2009 20:16

Ronin píše:Kdybyste radeji cvicili, nez psali tyto sahodlouhe psanicka, tak udelate asi lepe... Pripada mi, ze z celeho toho pretahovani o "smysl a nesmysl" vam unika to hlavni – musi se cvicit – cvicit panove. Ale protoze kecat je snazsi, tak nepredpokladam, ze se tu neco zmeni...


Ha, ha a ja vzdy myslel, ze psanicka jsou na droogy :lol: Jsem ty chudinky na dverich vyhazoval z podniku zbytecne ... oni to vlastne byli jen pisalkove :oops:
Jan Novák
Wing Cheun Kyun Seut / 詠春拳術
http://www.facebook.com/wingcheun
http://www.youtube.com/user/cfwckt
+420608172785

Pro ty, kdo bojují, má život jinou příchuť než pro zbabělce!
Uživatelský avatar
luen
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 5187
Registrován: čtv 03. úno, 2005 0:00

Re: AVSE

Příspěvekod stouralista » úte 26. led, 2010 19:33

Co je vlastně AVSE? Četl jsem si vaše - jejich stránky a nenacházím smysl. Utečenci od Leung Tinga, které zastřešil jeho žák. Obsah výuky tedy bez podstatných rozdílů?! Jaký je vztah k Pfaffovi a Missing link? Pfaff neuvádí mezi zahraničními školami žádnou českou což platí i naopak(http://www.avse.org/schoolse.html).
Co si o tom tedy myslet?
stouralista
diskutér - začátečník
diskutér - začátečník
 
Příspěvky: 66
Registrován: čtv 24. pro, 2009 0:00

Příspěvekod BizonCZ_hele_admin » stř 27. led, 2010 15:41

Co si o tom myslet Ti nepovím.

Jen to, že u AVSE se cvičí program Pfaffa a jeho Missing Link.

Ladislav Hodač u něj dále studuje a učí se jeho "styl".

Dle mě jo to více podobné JKD než WT. A mě osobně se to nezdá špatný. Každopádně lepší než když cvičili "čisté" WT. Speciálně Scirmen mi byl pohybově blízký.
BizonCZ_hele_admin
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 281
Registrován: čtv 29. pro, 2005 0:00
Bydliště: Jihlava

Příspěvekod DaveStone » čtv 28. led, 2010 14:52

Chodil jsem dřív na lok yiu wing chun ještě s jedním kámošem, pak jsme se na to z jistých důvodů (lidský faktor, vedení celé organizace, které připomínalo pyramidovou hru) vykašlali a kámoš začal chodit do AVSE. Tvrdí, že tréninky jsou mnohem lepší a intenzivnější a že trenér z AVSE by našeho trenéra z LYWCh s přehledem porazil. Rád bych se tam někdy taky podíval na trénink, snad až poleví ta ladovská zima...
DaveStone
pokročilý diskutér
pokročilý diskutér
 
Příspěvky: 144
Registrován: sob 08. zář, 2007 23:00
Bydliště: Vyškov

Příspěvekod stouralista » pát 29. led, 2010 18:02

Děkuji za informace. Je tu pár věcí, které vyvolávají na AVSE jisté rozpaky.
stouralista
diskutér - začátečník
diskutér - začátečník
 
Příspěvky: 66
Registrován: čtv 24. pro, 2009 0:00

Příspěvekod stouralista » sob 30. led, 2010 17:42

DaveStone píše:trenér z AVSE by našeho trenéra z LYWCh s přehledem porazil.


Předpokládám správně, že jde o školy v Brně?
stouralista
diskutér - začátečník
diskutér - začátečník
 
Příspěvky: 66
Registrován: čtv 24. pro, 2009 0:00

Re: Rozbít hubu Černému Rytíři

Příspěvekod kumori » sob 30. led, 2010 21:18

Hidejoši Tojotomi píše:To Kalimero:
Pokud máš problém s Černým Rytířem, budeš ho mít i se mnou. Můžeš si být jistý, že neodejdeš bez šrámu. Na cti i na těle.


vendeta made in Cz... :roll: já vám něco poradím, vytáhněte si hlavy z prdele a nadechněte se zdravého vzduchu.Doby výzev na souboje už dávno prošla...
kumori
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 476
Registrován: stř 04. dub, 2007 23:00

Předchozí

Zpět na čínská bojová umění a sporty...

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 13 návštevníků

cron