Muay Thai

box, kickbox, thajský box, ultimátní zápasy, shootfighting, pankration, vale tudo...

Moderátor: Toman

Příspěvekod dragonetty » pát 28. lis, 2008 1:29

v komentu k videu , odkazy na vsechny dily

http://www.youtube.com/watch?v=wFUoqNVc0qU
dragonetty
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 19
Registrován: úte 25. črc, 2006 23:00

 

Příspěvekod Ludek » pát 28. lis, 2008 16:44

dík
Ludek
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 17
Registrován: úte 18. pro, 2007 0:00

Příspěvekod cudles » sob 29. lis, 2008 14:45

PRvni sparring za sebou, sparringpartneri se stridali, a sparroval jsem jak s thai, tak s kickboxerama, jelikoz je u me problem najit sparringpartnera podobnych proporci :x No, samozrejme od vetsiny jsem dostal poradnou nakladacku, akorat jednoho kluka kickboxera jsem si trochu daval...vysledek - narazene koleno po pokusu o vykryti lowkicku, kdy jsem lowkick chytl na mekkou tkan pod kolenem :D Po jedny souperove kombinaci se mi protocila helma, malem o 360 stupnu :lol: No a jednou se mi podarilo trefit highkick :) tesim se na dalsi, mam hodne,hodne co zlepsovat...
Cudles
cudles
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 691
Registrován: úte 04. zář, 2007 23:00
Bydliště: Chomutov

Příspěvekod Deywik » pon 01. pro, 2008 14:19

jo to se mi stalo taky :D nastesti ted uz to umim a ovladam to tak ze muzu jezdit zavodit a neco se priucit :) snad te to odtoho neodradi a budes bojovat dal :twisted:
Deywik
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 9
Registrován: pon 08. zář, 2008 23:00

Příspěvekod cudles » pon 08. pro, 2008 22:41

Tak dalsi sobotni sparring daleko tvrdsi nez ten predtim :x :lol: Taky proto ze ze vcera hodne lidi z gyny zapasilo, jeden trener o britskyho sampiona,druhej o evropskyho. no a ja sparroval s kickboxerem, kterej pak druhej den svuj zapas vyhral, a s tim polakem, ktere dalsi den zapasil v boxu, a bv ultimatech, a oba taky vyhral :lol: Suprovi sparring partneri, obcas se mi neco povedlo, ale jinak jsem bylk bit az fuj :x :lol: Kazdopadne, mi to nijak aelan nebere a stale se tesim na dalsi sparringy...Btw bilance gymu na zapasech-10 vitezstvi a tri porazky...
Cudles
cudles
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 691
Registrován: úte 04. zář, 2007 23:00
Bydliště: Chomutov

Příspěvekod cudles » úte 06. led, 2009 13:36

Zdravim, tak zas zpatky v rodne vlasti :) Mam dotaz co se tyce rukavic do sparringu, co jsem zacinal v Britanii, tak mi rovnou rekli, ze na moji vysku si mam poriit 16oz(mam pres dva metry). Vim ze to souvisi i s vahou, ale mam jen kolem 84 kilo. Kazdopadne jsem na jinem foru cetl diskuzi, kde se psalo, ze na sparring jsou nejlepsi 10-12 oz, ze se to blizi zapasu, a hlavne ze pry se v noch daleko lepe uci obrana jelikoz jsou pry mensi co se tyce objemu a tak se pry za 16 oz lehce schovava. Tak jsem z toho nejak zmatenej. Za veskere vybaveni co mam, jsem neco vyplazl a nejak se mi zatim nechce porizovat jine rukavice, a hlavne, kvuli tomu sem pisu tento dotaz. Na tom foru byla zminena i vaha tech rukavic,samo ze jsou tezsi. Ale co zatim mam za sebou 4-5 sparringu v Britanii, tak jsem s nimi zadny vetsi problem nemel...
Cudles
cudles
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 691
Registrován: úte 04. zář, 2007 23:00
Bydliště: Chomutov

Příspěvekod Genesis » stř 07. led, 2009 20:33

Já se teď potýkám s jednim možná úsměvnym problémem. Mám dlouhý vlasy a při tréningu to docela překáží. Na většinu věcí stačí gumička a čelenka, ale jak se jede sparring nebo něco ve dvojici, tak ani to ty vlasy neudrží a pak hrozně lezou do očí. Jestli někdo má s timhle zkušenosti na nějaký kvalitní řešení? Ptže už mě fakt štvou, ale zas se mi nechce kvůli thaiboxu měnit svůj krásný vzhled :lol:

A pak ještě dotaz chtěl bych skákat přes švihadlo, ať trochu potrápim nohy a zvednu fýzu, ale nemám kde, ptže doma jsou starý stropy co se hrozně klepou a v přízemí nebo v místech, kde je strop ok zas není prostor, nestačí skákat na místě, nebo je tam ten špagát přes kterej skáču tak důležitej?
Genesis
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 566
Registrován: ned 14. led, 2007 0:00
Bydliště: Dobruška

Příspěvekod NOKT » stř 07. led, 2009 20:49

Genesis píše:Já se teď potýkám s jednim možná úsměvnym problémem. Mám dlouhý vlasy a při tréningu to docela překáží. Na většinu věcí stačí gumička a čelenka, ale jak se jede sparring nebo něco ve dvojici, tak ani to ty vlasy neudrží a pak hrozně lezou do očí. Jestli někdo má s timhle zkušenosti na nějaký kvalitní řešení? Ptže už mě fakt štvou, ale zas se mi nechce kvůli thaiboxu měnit svůj krásný vzhled :lol:

A pak ještě dotaz chtěl bych skákat přes švihadlo, ať trochu potrápim nohy a zvednu fýzu, ale nemám kde, ptže doma jsou starý stropy co se hrozně klepou a v přízemí nebo v místech, kde je strop ok zas není prostor, nestačí skákat na místě, nebo je tam ten špagát přes kterej skáču tak důležitej?


Já měl taky dlouhý vlasy až po ramena... Jednoho dne jsem se nas**l a šel jsem k holiči :D :D
NOKT
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 656
Registrován: stř 30. kvě, 2007 23:00

Příspěvekod wordsworth » stř 07. led, 2009 23:37

Já dlouhé vlasy mám a taky trpím. To že padají do očí je jen část problému. V pauzách se třeba všichni vydýchývají a já místo toho spravuju účes. Cvičit klinče je taky dost dobré. I taková zem je zážitek. Nácviky ujdou, ale po sparingu vypadám dost zajímavě.
No, někdo nosí šátek. Možná by fungoval lak na vlasy ale jak by na to reagovalo osazenstvo pánské šatny bych fakt rada viděla. Jinak když se zpotim,tak vlasy v té gumičce drží líp, tak víc makej. Být chlap tak to zkrátim.
wordsworth
pokročilý diskutér
pokročilý diskutér
 
Příspěvky: 202
Registrován: čtv 31. kvě, 2007 23:00

Příspěvekod Genesis » čtv 08. led, 2009 0:47

Asi zkusim ten šátek nebo sehnat nějakou fest pevnou čelenku. Ale zkracovat si kvůli tomu vlasy zatim nechci, přeci jen dlouhý sem je chtěl moc dlouho na to, abych si je teď kvůli pár hodinám tejdně stříhal nakrátko.
Genesis
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 566
Registrován: ned 14. led, 2007 0:00
Bydliště: Dobruška

Příspěvekod Skateordie » čtv 08. led, 2009 10:20

ukropcany píše:V každom prípade začiatočníkov treba pri sparingu šetriť a len pozvoľna pritvrdzovať, aby ich človek nezlomil
Ty to teda ale moc nedodrzujes :lol: Inac pozrel by som si ako si tie dve lamy vyhnal z treningu :lol:
Skateordie
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 688
Registrován: stř 16. lis, 2005 0:00
Bydliště: ?ilina

Příspěvekod TongPo » čtv 08. led, 2009 10:22

Genesis píše:Já se teď potýkám s jednim možná úsměvnym problémem. Mám dlouhý vlasy a při tréningu to docela překáží. Na většinu věcí stačí gumička a čelenka, ale jak se jede sparring nebo něco ve dvojici, tak ani to ty vlasy neudrží a pak hrozně lezou do očí. Jestli někdo má s timhle zkušenosti na nějaký kvalitní řešení? Ptže už mě fakt štvou, ale zas se mi nechce kvůli thaiboxu měnit svůj krásný vzhled...

Tsss, dělá thaibox a nezná, jak se řeší dlouhý vlasy... :roll: Přece cop, ne? Ten se jen tak nerozmotá... :twisted:

http://www.youtube.com/watch?v=OmOO86SJ ... re=related
Co nejde silou, jde ještě větší silou... :twisted:
Uživatelský avatar
TongPo
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 705
Registrován: pát 18. led, 2008 0:00

Příspěvekod wordsworth » čtv 08. led, 2009 11:45

Koukala jsem dávno na nějaké ultimáty a tam borci cop urval. Taky řešení. ©koda že už nevím kdo a komu.
wordsworth
pokročilý diskutér
pokročilý diskutér
 
Příspěvky: 202
Registrován: čtv 31. kvě, 2007 23:00

Příspěvekod TongPo » čtv 08. led, 2009 12:12

wordsworth píše:Koukala jsem dávno na nějaké ultimáty a tam borci cop urval. Taky řešení. ©koda že už nevím kdo a komu.

Na ultimát to chce kraťounký vlasy nebo dohola. Ale my se tu bavíme o thaiboxu, tam je cop OK... :wink:

PS: Není cop jako cop, například tuhle parádičku bys utrhla raz dva... :wink:
Co nejde silou, jde ještě větší silou... :twisted:
Uživatelský avatar
TongPo
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 705
Registrován: pát 18. led, 2008 0:00

Příspěvekod Genesis » čtv 08. led, 2009 12:15

Tak já to zformuluju ještě líp :) Dělám si culík a ještě ho jistim čelenkou, tudíž většina vlasu je v pohodě, ale problém je s těma, co ještě do toho culíku moc nedosáhnou a nedrží v něm pevně a na to mi cop nepomůže, ale zkusim sponky nebo šátek a uvidim, co to udělá.
Genesis
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 566
Registrován: ned 14. led, 2007 0:00
Bydliště: Dobruška

Příspěvekod ghekon » čtv 08. led, 2009 12:27

Genesis: Muj skromny nazor - Strojek na vlasy 3mm :lol:
ghekon
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1182
Registrován: stř 30. kvě, 2007 23:00

Příspěvekod cudles » pát 04. pro, 2009 19:34

Mám dotaz, občas se mi na tréninku stává že po rozcvičce mi začiná bejt dost na blití, něco jako když si nemůžete krknout a je vám blbě na blití a tak to je pak po celej trénink...Stává/stalo se to někomu, respektive má někdo nápad proč to tak je? Stává se mi to sice jenom občas, ale te´d za posledních čtrnáct dní se mi to stalo každej tejden jednou, a dost mě to sere protože pak za moc nestojim... taky mě to sejří hlavně kvůli tomu že co se týče financí a školy, tak můžu většinou treénovat dvakrát tejdně, a pak člověk takhle ,,přijde" o trénink, páč nemůže jet naplno :x :evil:
Cudles
cudles
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 691
Registrován: úte 04. zář, 2007 23:00
Bydliště: Chomutov

Příspěvekod cudles » pát 04. pro, 2009 19:49

ukropcany píše:Ja som mal kedysi dávno (1998?) podobný problém, ale s dýchaním. Proste som sa nevedel nadýchnuť a bol som v 1/2 rozcvičky totálne v prdeli. Neskôr sa ukázalo, že to bolo zo stresu... o polnoci domov a o 6 budíček, škola, dve roboty a frajerka a tréningy bolo trošku moc... 8)

Tak takhle nabytý to zas nemam..jako s malym stresem jdu pokaždý na trénink, ale neni to nic hroznýho, pokud mi do toho neveze něco skoro ,,smrtelně" vážnýho tak trénink nevynechávám. Ještě jsem zapomněl dodat že jsem kuřák. Někdy si říkámm jestli to nebude tim, ale zatim sem s tim neměl problém/myslim ohledně toho že by mi bylo blbě) pač poslední cigáro před tréninkem si dávám max půl hoďky před nim..
Cudles
cudles
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 691
Registrován: úte 04. zář, 2007 23:00
Bydliště: Chomutov

Příspěvekod BizonCZ_hele_admin » pát 04. pro, 2009 20:19

cudles píše:Mám dotaz, občas se mi na tréninku stává že po rozcvičce mi začiná bejt dost na blití, něco jako když si nemůžete krknout a je vám blbě na blití a tak to je pak po celej trénink...Stává/stalo se to někomu, respektive má někdo nápad proč to tak je? Stává se mi to sice jenom občas, ale te´d za posledních čtrnáct dní se mi to stalo každej tejden jednou, a dost mě to sere protože pak za moc nestojim... taky mě to sejří hlavně kvůli tomu že co se týče financí a školy, tak můžu většinou treénovat dvakrát tejdně, a pak člověk takhle ,,přijde" o trénink, páč nemůže jet naplno :x :evil:


Tohle se mi stává, když se před tréninkem najím. :lol: V práci moc nejím a po práci, když jdu na trénink, tak se narvu a to potom ten žaludek má strašnou radost z pumelenic na pupek. :-D Ale to asi nebude Tvůj případ. :wink:
BizonCZ_hele_admin
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 281
Registrován: čtv 29. pro, 2005 0:00
Bydliště: Jihlava

Příspěvekod cudles » pát 04. pro, 2009 20:32

Ukropcany: Však já vim, ale mam velky problemy prestat. si nekdy prijdu jak fetna :x
Bizon: No to se mi stalo jednou, a od tý doby si dáván majzla abych byl najedenej s dostatečnym časovym odstupem..
Cudles
cudles
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 691
Registrován: úte 04. zář, 2007 23:00
Bydliště: Chomutov

PředchozíDalší

Zpět na fullkontaktní sporty a MMA (mixed martial arts)...

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 15 návštevníků