.

boj nožem, box, řecko-římský zápas, historický a sportovní šerm, sambo, le savate...

Moderátor: Makoto

Příspěvekod RainBows » pát 09. led, 2009 23:55

Vidím ,že diablo je tu populární :) jedině paladin :D , jinak ,co říkáte na Diablo 3 ??? Zatím ve fázi vývoje ,ale vypadá našlapaně viz > http://www.blizzard.com/diablo3/
RainBows
diskutér - začátečník
diskutér - začátečník
 
Příspěvky: 54
Registrován: ned 13. srp, 2006 23:00

 

Příspěvekod RBR » pon 12. led, 2009 7:48

RainBows píše:Vidím ,že diablo je tu populární :) jedině paladin :D , jinak ,co říkáte na Diablo 3 ??? Zatím ve fázi vývoje ,ale vypadá našlapaně viz > http://www.blizzard.com/diablo3/


Trojka se uvidí. Doufám, že to nebude jen facelift. Hodí se to do lepší grafiky a konec. Dvojka je hodně vychytaná a postavila trojce laťku hodně vysoko.
Proč jen paladin?

RBR
RBR
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1531
Registrován: pon 03. říj, 2005 23:00
Bydliště: ČR

Příspěvekod RainBows » pon 12. led, 2009 14:04

Proč jen paladin?
Tak diablo 2 jsem prvně viděl u kámoše a první ,kdo mě fascinoval byl paladin ,perfektní zbroj byl prostě "cool" ,zkoušel jsem i barbara , asasinku ,ale prostě paladin ten mi byl nejblíž ,doufám ,že ve trojce bude !!! zatím ,co jsem sledoval videa na youtube tak to vypadá 100% na barbara , sorcerku , a nějákého afrického šamana.Jinak věřím blizzardu ,že trojka bude nabušená ,nebot co vydá blizzard je vždycky fenomén , starcraft,diablo,warcraft atd....


Tenhle obrázek mě dostal dnes nic moc ,ale vté době :) ,jak se říká obal prodává.... Paladin jasná volba :wink:
Obrázek
RainBows
diskutér - začátečník
diskutér - začátečník
 
Příspěvky: 54
Registrován: ned 13. srp, 2006 23:00

Příspěvekod RBR » pon 12. led, 2009 15:01

Screen je vydařený. Trojka zatím vypadá na návrat ke třem postavám, uvidíme, jestli to nebude krok zpět. Ve stylu hraní mezi šamanem a sorckou nějak nepozoruji velký rozdíl. Oba budou čarovat a zdálky likvidovat soupeře. Barbar vypadá na buldozér. Chybí mě tam něco mezi, postava co začaruje a i kontaktní boj s ní půjde.

RBR
RBR
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1531
Registrován: pon 03. říj, 2005 23:00
Bydliště: ČR

Příspěvekod marcelo » pon 12. led, 2009 15:36

..bude Diablo 3 aj na xboxa360?..nezachtili ste ziadne suskandy ohladom toho? :wink:
marcelo
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1121
Registrován: úte 26. úno, 2008 0:00

Příspěvekod RainBows » úte 13. led, 2009 22:04

Marcelo nevím ,ale spíš asi ne :? ,když tak mrkni na jejich officiální stránky ,ale moc šancí bych d3 na xbox nedával.

Barbar vypadá na buldozér


:D http://www.youtube.com/watch?v=mK79i8hxmQU ,jeho kouzla vypadají solidně ,ale co vím tak ve 3 bude mít každá postava o hodně mín schopností ne jako ve D2.
RainBows
diskutér - začátečník
diskutér - začátečník
 
Příspěvky: 54
Registrován: ned 13. srp, 2006 23:00

Příspěvekod ghekon » pát 16. led, 2009 16:07

No kdyz je tu ten topic, tak se priznam, ze jsem zacal hrat ( tak po roce? :D ) kvuli tomu abych se doma nezblaznil, hraju na nove restartovane dvanactce classicu, jestli nekdo hrajete, v prostoru 0/+ tak se ozvete na pm ;)
ghekon
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1182
Registrován: stř 30. kvě, 2007 23:00

Příspěvekod jeikob » pát 16. led, 2009 16:40

mně bavili hry jako blitzkrieg mission kursk :lol: nebo uplně z jiného soudku tony hawk pro skater či baldur gate oba díly či arcanum nebo falouti ,pak cal of duty .jo a ulít jsem na batlle of midle earth online 1vs1 bojovalo se o místo v žebříčku. nejvetší uspech byl 5oooo flek a když muj mordor zaskočil týpka na 2o místě. ovšem když lidi vymysleli protimordorovskou strategii a ovládali jí i lamy tak mně to přestalo bavit.
jo a ještě jeden ulet trainz hra co simuluje stavění pokojových vláčků s vychytávkou že z netu šli stahovat český realie počínaje lokotraktorem konče prodejnou jednota. tak jsem si virtualně postavil dvojkolejku praha kolín:)
jeikob
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1450
Registrován: úte 26. pro, 2006 0:00

Příspěvekod RainBows » sob 17. led, 2009 23:24

ghekon - A co že to hraješ Diablo 1 ? 2 ? :)
RainBows
diskutér - začátečník
diskutér - začátečník
 
Příspěvky: 54
Registrován: ned 13. srp, 2006 23:00

Příspěvekod ghekon » sob 17. led, 2009 23:38

Travian :( :( :(
ghekon
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1182
Registrován: stř 30. kvě, 2007 23:00

Příspěvekod RainBows » ned 18. led, 2009 9:51

Neeeeeee , mi stačí když o tom furt mluví non-stop spolužák mám už pocit ,že ta hra mu vyplachuje mozek ,musí být silně návykové :D
RainBows
diskutér - začátečník
diskutér - začátečník
 
Příspěvky: 54
Registrován: ned 13. srp, 2006 23:00

Předchozí

Zpět na západní bojová umění a sporty...

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 10 návštevníků

cron