BOX-začátky

boj nožem, box, řecko-římský zápas, historický a sportovní šerm, sambo, le savate...

Moderátor: Makoto

Příspěvekod pucmaz » pát 02. kvě, 2008 12:39

.
Naposledy upravil pucmaz dne ned 22. úno, 2015 20:31, celkově upraveno 1
pucmaz
mistr diskutér
mistr diskutér

Příspěvekod Sinister » sob 03. kvě, 2008 11:49

pucmaz: no dobre, to si nedavam najednou :lol: k inari si davam vetsinou spis vodu nebo jeste Coke zero... ale mam prece jenom na chuu haie jednu spatnou vzpominku... Chteli jsme s kamosem zkusit, jestli se z nich da opit, tak sme si koupili ty velky pullitrovy, tusim ze hrozno nebo slivka... a po ceste vlakem do tottori jsme vypili asi litry celkem... mno, opili jsme nebyli, ale malem jsem to tam tomu pruvodcimu vymaloval - chudak kolem me chvili chodil a pak se me ptal, jestli jsem daijoubu - na moje shinpai shinaide kudasai se tvaril celkem nevericne :-D a vubec, kdyz chudaci japici videli, jak to tam do sebe ty spinavy smradlavy gaidzini hazou, tak docela valili oci :-D
Sinister
pokročilý diskutér
pokročilý diskutér

Příspěvekod scout » sob 03. kvě, 2008 16:04

nejvic mne pobavil ted citat od mika tysona v novym boxingu...nejspis z obhajoby u soudu.....nikoho jsem neznasilnil ale mne v zivote snad vojebali vsichni... :lol: :lol: ..mike nebyl spatnej boxer ale svym naturalem se spis hodil jako vyberci vypalnyho pro mafii.....a se svyma eskapadama vratil povest normalnich kluku a boxeru co na sobe drou spatky do doby kameny.... :cry:
scout
mistr diskutér
mistr diskutér

Příspěvekod Galiloo » ned 04. kvě, 2008 0:19

scout píše:nejvic mne pobavil ted citat od mika tysona v novym boxingu...nejspis z obhajoby u soudu.....nikoho jsem neznasilnil ale mne v zivote snad vojebali vsichni... :lol: :lol: ..mike nebyl spatnej boxer ale svym naturalem se spis hodil jako vyberci vypalnyho pro mafii.....a se svyma eskapadama vratil povest normalnich kluku a boxeru co na sobe drou spatky do doby kameny.... :cry:

:lol: :lol: :lol:

No ono to bylo prý tak že s nim ta Miss na pokoj šla že si normálně zašuk...ale pak to asi chlapák trochu přehnal a začal jí ho tam strkat celýho... :lol: No a pak se nediv že ho zažalovala za znásilnění....když na to neměla tak ho na sebe neměla pouštět :lol:

To je jako když budeš chtít štěňátka a pustíš Pitbula na Jezevčici aby se spářili... :lol: :lol: 8O
Ale jinak samozřejmně Mike byl zčásti také objetí prostředí v kterym se narodil-když vyrůstal tak to pořád černý neměli v té době v USA lehký...vždyť Víš jak to bylo-pakáž Evropská začla s vyhlazováním Indiánů a pak to začli odsírat Afričani ...a odsíraj to dodnes...
Boxerů je spoustu co dělaj různý svinstva-vymahačky,bodyguarding mafiánům atd,ale házet je do jednoho pytle nemůžeš.
Ono i Tradiční BU...-myslíš že Triády nebo Jakuzáci sou svatý???Hochu tam teprv lítaj svinstva :wink: 8O
Galiloo
pokročilý diskutér
pokročilý diskutér

Příspěvekod kwaicheng » sob 19. zář, 2009 19:38

Máte někdo zkušenosti s kontaktníma čočkama při boxu? Bouchat do pytle asi půjde snadno :D , ale co takhle sparing? Když dostanu při fotbálku míčem do čuni tak to s čočkama větčinou není zrovna ok, tak se chci zeptat jestli někdo boxuje s čočkama atd. díky.
kwaicheng
pokročilý diskutér
pokročilý diskutér

Příspěvekod ukropcany » sob 19. zář, 2009 20:04

Záleží koľko máš dioptrií - ak málo, tak šošovky von... ak veľa, tak neviem... :?
Fighters never quit, quitters never fight - Ray Sefo
ukropcany
mistr diskutér
mistr diskutér

Příspěvekod kwaicheng » sob 19. zář, 2009 21:54

Právě že dost. Bez šošovic bych byl asi jako prase na porážku.
kwaicheng
pokročilý diskutér
pokročilý diskutér

Příspěvekod Burzum » sob 19. zář, 2009 22:19

Pri sparringu casto cocka zustane na souperove rukavici (jsem lama)... Mne ale zatim vypadla vzdycky jenom jedna, takze to bylo vice mene v pohode.... 8)
Burzum
diskutér - nováček
diskutér - nováček

Příspěvekod Aleph » sob 19. zář, 2009 22:47

Zdravím, měl bych dotaz. Začal jsem s thaiboxem a z každého tréninku odcházím s nohou na s*ačky. Mám totiž rozedřené polštářky na nohou. Nechci, aby to vyznělo, že řeším nějaká "bebíčka, mám to rozedřené až do masa, takže kulhám a mezi tréninky se pravidelně léčím, ale doléčit se mi to nikdy nepodaří úplně, takže z dalšího tréninku odcházím zase jako posledně :?.
Chci se zeptat, jestli jste někdo neměli podobný problém a jak jste to vyřešili. S nohama totiž, podle trenéra, nic blbě nedělám.
Aleph
diskutér - nováček
diskutér - nováček

Příspěvekod defendu » sob 19. zář, 2009 22:55

V tělocvičně máte běžnej,zátěžovej koberec?Jednoduchá rada...před tréninkem si bříška prstů oblep náplastí,pokud ti tam blbě drží,tak je ještě přelep leukoplastí kolem dokola....a máš po problému :wink: Dělám to taky tak....
defendu
mistr diskutér
mistr diskutér

Příspěvekod Aleph » sob 19. zář, 2009 23:08

defendu píše:V tělocvičně máte běžnej,zátěžovej koberec?Jednoduchá rada...před tréninkem si bříška prstů oblep náplastí,pokud ti tam blbě drží,tak je ještě přelep leukoplastí kolem dokola....a máš po problému :wink: Dělám to taky tak....

Díky, náplasti jsem zkoušel, ale nedržely. Přelepit to leukoplastí mě jaksi nenapadlo :D .
Aleph
diskutér - nováček
diskutér - nováček

Příspěvekod defendu » sob 19. zář, 2009 23:34

:) :wink:
defendu
mistr diskutér
mistr diskutér

Příspěvekod kwaicheng » ned 20. zář, 2009 1:22

Burzum píše:Pri sparringu casto cocka zustane na souperove rukavici (jsem lama)... Mne ale zatim vypadla vzdycky jenom jedna, takze to bylo vice mene v pohode.... 8)

A co takhle zavřený oko s čočkou, to se ti ještě nepovedlo?
kwaicheng
pokročilý diskutér
pokročilý diskutér

Příspěvekod kwaicheng » ned 20. zář, 2009 1:24

Aleph píše:Zdravím, měl bych dotaz. Začal jsem s thaiboxem a z každého tréninku odcházím s nohou na s*ačky. Mám totiž rozedřené polštářky na nohou. Nechci, aby to vyznělo, že řeším nějaká "bebíčka, mám to rozedřené až do masa, takže kulhám a mezi tréninky se pravidelně léčím, ale doléčit se mi to nikdy nepodaří úplně, takže z dalšího tréninku odcházím zase jako posledně :?.
Chci se zeptat, jestli jste někdo neměli podobný problém a jak jste to vyřešili. S nohama totiž, podle trenéra, nic blbě nedělám.

Noš fusakle.:D Dělají se i protiskluzový, fakt.
kwaicheng
pokročilý diskutér
pokročilý diskutér

Příspěvekod ukropcany » ned 20. zář, 2009 6:53

Otlaky sa občas utrhnú každému, ale ak to máš pravidelne, tak skús napr. na rozcvičku apod. nosiť tenisky. Ja som mal problémy (s priehlavkami a prstami) hlavne kvôli všelijakým skákaniam (ťažká váha 8) ), výskokom, člnkovačke a neviem čom, ale nasadil som tenisky a bolo v pohode... tenisky daj dole až keď pôjdete nejaké kontaktné cvičenia... prípadne si kúp boxerske (alebo iné BU) topánky, ono to má úplne tenkú podrážku a dá sa s tým aj kopať bez toho aby ostatní reptali...
ukropcany
mistr diskutér
mistr diskutér

Příspěvekod Aleph » ned 20. zář, 2009 9:19

ukropcany: Jsem prave taky tezka vaha. Konkretne to mam z nacvicovani haku. Holt, kdyz se clovek furt dokola vytaci na te stejne noze, tak to tak potom vypada. Na ty boxerske boty mrknu :wink:
Aleph
diskutér - nováček
diskutér - nováček

Příspěvekod TongPo » ned 20. zář, 2009 9:31

Aleph píše:ukropcany: Jsem prave taky tezka vaha. Konkretne to mam z nacvicovani haku. Holt, kdyz se clovek furt dokola vytaci na te stejne noze, tak to tak potom vypada. Na ty boxerske boty mrknu :wink:

Já jsem dokonce supertíha a bez bot taky netrénuju, přece si nezničim nohy, ne? :D Většina klubů má dneska na podlaze zátěžový koberce a jelikož jedu víceméně hlavně ruce, trénuju v normálních sálovkách a nikdo s tím nemá problém. Když si ale chci zabouchat i s kopama a nebo zatrénovat někde, kde mají tatami a neochuzovat se o vytáčení pat (což naboso moc nejde), používám tohle.
Co nejde silou, jde ještě větší silou... :twisted:
TongPo
mistr diskutér
mistr diskutér

Příspěvekod luen » ned 20. zář, 2009 9:38

TongPo píše:
Aleph píše:ukropcany: Jsem prave taky tezka vaha. Konkretne to mam z nacvicovani haku. Holt, kdyz se clovek furt dokola vytaci na te stejne noze, tak to tak potom vypada. Na ty boxerske boty mrknu :wink:

Já jsem dokonce supertíha a bez bot taky netrénuju, přece si nezničim nohy, ne? :D Většina klubů má dneska na podlaze zátěžový koberce a jelikož jedu víceméně hlavně ruce, trénuju v normálních sálovkách a nikdo s tím nemá problém. Když si ale chci zabouchat i s kopama a nebo zatrénovat někde, kde mají tatami a neochuzovat se o vytáčení pat (což naboso moc nejde), používám tohle.

Jsi me predbehl, ale dal jsi odkaz za lepsi cenu, tak uz nebudu machrovat Obrázek
Jan Novák
Wing Cheun Kyun Seut / 詠春拳術
http://www.facebook.com/wingcheun
http://www.youtube.com/user/cfwckt
+420608172785

Pro ty, kdo bojují, má život jinou příchuť než pro zbabělce!
luen
mistr diskutér
mistr diskutér

Příspěvekod Aleph » ned 20. zář, 2009 10:45

TongPo píše:

Ty boty vypadají dobře. Když nepomůže to lepení, tak do nich asi zainvestuju. Ale přijde mi divné, že u nás nikdo žádné boty, ani nic jiného na nohy, nenosí (když teda nepočítám chrániče). Asi se budu muset poptat, jak to dělají :wink:
Jen silný donutí osud. Slabého donutí osud sám. Konfucius
Aleph
diskutér - nováček
diskutér - nováček

Příspěvekod ukropcany » ned 20. zář, 2009 11:25

Možno s tým aj oni majú problémy, len ich nenapadlo sa obuť... :wink:
ukropcany
mistr diskutér
mistr diskutér

PředchozíDalší

Zpět na západní bojová umění a sporty...