Multikulturní setkání BU.cz vol 4-návrh

přátelské sparringy, praktická výměna zkušeností, testování dovedností, setkání, výzvy etc.

Příspěvekod xiexie » pon 09. lis, 2009 11:08

RUNAR píše:Zdravím všechny účastníky co přišli :D, byla poptávka po celé galerii fotek.
Tak jsem to nahrál na web.....ani navím jak se povedlo to nafotit tak příšerně :D ...... ale zas na druhou stranu prokopávám nové cesty v moderní umělecké fotografii.

http://img301.imageshack.us/g/img0451u.jpg/

Mno, některé fotečky krásně vyprávějí o atmosféře která tam panovala. Já si jen říkám, jak chudák DongWu musel proklínat každého, kdo mu sahal na čepele těma zpocenýma rukama :D

Jinak Runare ...fotky dobrý....vypadám jako cyborg :D:D doknce mi svítí i záda :twisted:
XieXie
xiexie
mistr diskutér
mistr diskutér

Příspěvekod RUNAR » pon 09. lis, 2009 11:43

Xiexie:
No co já vím tak jsme na čepel žádného meče nesáhli, Boreas tam má ty ruce jen nastavený aby to vypadalo že tem meč chytá během seku ale ani se ho nedotknul. :)
Jinak včera jsem sežral Zbyňovi dvě řachy rovnou na řepu :x :x .....si mu téda v tý Číně zařídila kvalitní školení :D
O Dragão é campeão.
RUNAR
mistr diskutér
mistr diskutér

Příspěvekod xiexie » pon 09. lis, 2009 13:54

RUNAR píše:Xiexie:

Jinak včera jsem sežral Zbyňovi dvě řachy rovnou na řepu :x :x .....si mu téda v tý Číně zařídila kvalitní školení :D

chichichichi

hele, moje zasluha je nulova....Zbyna si na sobe maknul sam. Je proste dobrej........
XieXie
xiexie
mistr diskutér
mistr diskutér

Předchozí

Zpět na přátelé a nepřátelé