Krav Maga vs. Ju-Jitsu vs. ostatní styly mnohdy spíš sporty

nespecializované diskuzní fórum, zabývající se problematikou bojových umění a sportů obecně

Příspěvekod luen » pát 12. srp, 2011 22:17

defendu píše:
luen píše:Nebo jsme za blbce a nekdo si dela srandu, Emile priznej se :lol:

Honzo je mi líto,ale takhle krutej prostě nejsem :lol:

Hipiku :lol: :wink:

Taky jedna pekna situace :arrow: http://www.youtube.com/user/webagresori ... MPu_mK58Vo
:twisted:
Naposledy upravil luen dne sob 13. srp, 2011 12:17, celkově upraveno 1
Jan Novák
Wing Cheun Kyun Seut / 詠春拳術
http://www.facebook.com/wingcheun
http://www.youtube.com/user/cfwckt
+420608172785

Pro ty, kdo bojují, má život jinou příchuť než pro zbabělce!
luen
mistr diskutér
mistr diskutér

Příspěvekod Jendis » sob 13. srp, 2011 8:32

Já to taky nevidím, jen text, odkaz ne-e. Používám Mozillu (verzi nevím), nevidím ani prd.
Jan Niesyt

".....Flying on wings of steel..... "
Jendis
mistr diskutér
mistr diskutér

Příspěvekod Vrozkrokkop » sob 13. srp, 2011 8:38

Speciální výcvik Krav maga+Combat(ruská varianta)
11.05. 11:45 | Nabídka / Prodám | Výuka bojových umění

Nabízím specialní výcvik,které používají elitní jednotky vojenských ruských SPECNAZ(Kaskad,Alfa)

Vycvik je vhodný pro muže i ženy(jako bonus je při cvičení velmi rychlý úbytek tuku a tvarování těla!) a probíhá v Praze.

Jedná se o výcvik sebeobrany,jež kombinuje nejůčinnější prvky kung-fu,karate,tahi-boxu,aikida,samba atd.Výcvik je včetně 100% skutečně reálné obrany proti noži a pistoli.

Výcvik je racionální a maximálně efektivní v kritických a nebezpečných situacích pro život člověka.

Výcvik probíhá venku na svěžím vzduchu,za každého počasí v hezkých podmínkách s plnou ochranou těla a smaximálním důrazem na bezpečnost.

Dávám záruku,že každý žák dosáhne za 1 rok cvičení,pří tréningu 3x týdně na tak vysokou ůroveň,že může sám čelit 4 protivníkům.

Cvičení probíhá podle stylu výcviku,jímž jsou připravování elitní ruští "Commandos".

Součástí výcviku je i psychologická příprava bojovníků a také bojv omezeném prostoru.

Dle přání žáka,je možno výcvik provádět i ve sport.klubu.

Výcvik je pouze individuální(1-4žáci) a je prováděn elitním instruktorem mluvícím rusky,česky a anglicky.

Výcvik má 4 ůrovně.

1.úroveň-naučení úderům a blokům s max.efektivitou.

2.úroveň-boj proti jednomu protivníkovi

3.úroveň-boj proti 2,3 a 4 protivníkům

4.úroveň-totální likvidace protivníka(zabití)

4.úroveň je pouze pro vojáky a vojenské účely(její vyučování je možno pouze na speciální objednávku Ministerstva Obrany !)

Je možná i příprava bojovníků na vysokou úroveň v zápasech K1.

Čas cvičení je 2-2,5hod.

Cena za 1 trénink je 1500-2500Kč.(60-100 Eur) v závislosti na počtu dohodnutých tréninků v týdnu.
méně

Cena:neuvedeno

Oblast inzerce:Celá ČR

Číslo inzerátu:4039508

Počet zhlédnutí:1439x

Zhlédnutí detailu:243x

Foto 0

Video 0
Inzerát bez fotografií.
Nejprve pokácím strom, zapálím dům a zabiju ženu
Vrozkrokkop
mistr diskutér
mistr diskutér

Příspěvekod Jendis » sob 13. srp, 2011 9:03

aha...no potěš prdel....co je to za kreténa????? Nechcete to, někdo z Pražáků, testnout ???? :wink: :lol: :lol:
Jan Niesyt

Jendis
mistr diskutér
mistr diskutér

Příspěvekod Vrozkrokkop » sob 13. srp, 2011 9:17

Trochu drahý test, jinak bych to opravdu rád viděl :)
Vrozkrokkop
mistr diskutér
mistr diskutér

Příspěvekod Jendis » sob 13. srp, 2011 9:27

Vrozkrokkop píše:Trochu drahý test, jinak bych to opravdu rád viděl :)

To byla řečnická...myslím, že každej tady pochopil, že je to k ničemu se tím vůbec zaobírat.
Akorát lituju lidi, co mu sednou na lep..... :evil:
Jan Niesyt

Jendis
mistr diskutér
mistr diskutér

Příspěvekod Vrozkrokkop » sob 13. srp, 2011 10:09

Myslím, že za 2000 na trénink mu na lep sednou leda lidé, které tedy opravdu litovat nebudu :wink:
Vrozkrokkop
mistr diskutér
mistr diskutér

Příspěvekod Makoto » stř 24. srp, 2011 7:59

Zdar panove. Tusim, ze to byl kamiwaza, kdo tu na foru postnul info o serii clanku o bojovkach a upozornil na to, ze cast venovana Filipinam, je pravdepodobne obslehnuta od Severinova blogu.
Podival jsem se poradne na stranky http://www.sebeobranavb.cz/ a docela jsem ziral ;-)

- pamatuji-li si dobre Ivo Spisiak byl manik, co tesne po revoluci rozjel svou skolu ninjutsu. Pak dokonce udelal unikatni metodu studia - korespondencni kurzy ;-) Po nejake dobe toho nechal, protoze ho Jaroslav Polak verejne obvinil, ze nema napojeni na japonskeho mistra, o kterem tvrdil, ze je jeho studentem (jmeno jsem uz zapomnel, ale urcite se to da dohledat)

- ted jsem zjistil, ze je i expertem nejen na KM, ale i na Kapap....

- spojil jsem se s Avim Nardiou, ktery tohoto cloveka nezna...ani ostatni, kteri jsou na tomto webu uvedeni. Kapap United je podivna organizace, ktera neni nikterak spojena s Kapap organizaci Aviho. Avi si pak vzpomnel, ze preci jenom zna jednoho Germana, ktery u neho byl na jednom dvoudennim seminari Kapapu a to je vse. Nyni je Kapap Instructor level C...

- Dle nich je tvurcem Kapapu Moshe Galisko a tady to zacina byt zajimave. Na strankach http://martialartslies.blogspot.com jsem objevil, ze Moshe Galisko byl karatista, ktery se "pres noc" stal i Kapap chief instruktorem ;-)

Na tech strankach naleznete i Moni Aizika (skutecne zajimave cteni), ale i dalsi KM kapacity....

Hezkou zabavu ;-)
Jarda Kolcun
Bojovky.info

"It's not how much you can hurt a person in an altercation, but how little you can hurt a person and still control him" Wally Jay
Makoto
mistr diskutér
mistr diskutér

Příspěvekod NOKT » stř 24. srp, 2011 9:23

cus, Makoto. S tim jmenem jsi vedle. Neni to Ivo, ale Ivan :-) vim to jiste, cvicil jsem pod jeho instruktory km a karate. ten ninjitsu typek bude asi nekdo jiny :-)
NOKT
mistr diskutér
mistr diskutér

Příspěvekod Makoto » stř 24. srp, 2011 9:25

NOKT píše:cus, Makoto. S tim jmenem jsi vedle. Neni to Ivo, ale Ivan :-) vim to jiste, cvicil jsem pod jeho instruktory km a karate. ten ninjitsu typek bude asi nekdo jiny :-)

OK, nehadam se. Preci jenom to uz je moc let tomu nazad ;-)
Jarda Kolcun
Bojovky.info

"It's not how much you can hurt a person in an altercation, but how little you can hurt a person and still control him" Wally Jay
Makoto
mistr diskutér
mistr diskutér

Příspěvekod NOKT » stř 24. srp, 2011 10:52

2Makoto: Vsak vpohode. Je to dost podobne jmeno :-)
NOKT
mistr diskutér
mistr diskutér

Příspěvekod kamiwaza » stř 24. srp, 2011 11:11

4 Makoto
To s Galiskem je známá věc. Nechápu ty lidi, že do toho Kapapu IKA (myslím instruktorský kurz) jdou. Když se mrkneš na youtube, tak tam najdeš jeho intruktory ze světa a žádná sláva. Ale hlavně jde o to, že stále cvičí to samé karate (bo je tam hodně karatistů) a říkají tomu nově, moderněji, řek bych komerčněji :lol:

Co se týče Nardii, tak teď nebudu řešit, že je o pět levelů jinde, než Galisko, ale pořád je to to samé. Vybrané věci z jiných systémů a napasované do jednoho (slušného) celku. Kapap a Krav Maga je to stejné, jako kdybychom my měli český unikátní systém Boj z blízka.

A na závěr. Jedna legenda od průzkumáků mi říkala, jak je naši borci učili boj z blízka, střílet, to samé Angličani atd. a teď nás to učí oni. :roll:
kamiwaza
mistr diskutér
mistr diskutér

Příspěvekod Makoto » stř 24. srp, 2011 11:54

kamiwaza píše:Co se týče Nardii, tak teď nebudu řešit, že je o pět levelů jinde, než Galisko, ale pořád je to to samé. Vybrané věci z jiných systémů a napasované do jednoho (slušného) celku. Kapap a Krav Maga je to stejné, jako kdybychom my měli český unikátní systém Boj z blízka.

Mel jsem moznost s nim cvicit, proto mohu podat info z prvni ruky. Jeho Kapap je hodne podobne jujutsu svymi principy a zpusoby reseni konfliktu. Proto s nim chceme i nadale spolupracovat. Urcite vsak neuvazujeme o tom, ze bychom premalovali logo na Kapap, jujutsu se mi libi takove jake ted mame ;-)
Jak tomu rozumim, tak Kapap vytvoril jeho tata a jsou v tom techniky jednak z jujutsu, tak i z jinych bojovek. Avi pak spolupracoval hodne s bratry Machadovymi a proto jeho pojeti zeme je hodne podobne BJJ. Take jsem slysel, ze armadni/policejni cast je velice dobra (proto si ho chcou kluci pozvat znovu do Cech...a na Moravu ;-). Ale osobne nemohu potvrdit, protoze a) jsem byl pouze na te civilni, b) me tyhle spec zalezitosti zajimaji jen okrajove. Tezko to v civilnim zivote totiz vyuziju.

Co se tyka toho mixu stylu...covece najdi mi jedinej styl, kterej by nebyl mix nejakych jinych skol. Proto tohle neresim. Pokud mu to funguje, pokud to dokaze naucit aj me a me to take funguje, pak to beru bez dalsich otazek. Navic se mi libi jeho pristup - Kapap vyucovany v Izraeli, US nebo FR bude pokazdy trochu jiny diky regionalnim, legalnim a jinym podminkam..., ale stale to bude Kapap pokud zachovaji principy. To je podle me velice rozumny pristup.

kamiwaza píše:A na závěr. Jedna legenda od průzkumáků mi říkala, jak je naši borci učili boj z blízka, střílet, to samé Angličani atd. a teď nás to učí oni. :roll:

Plne s tebou souhlasim. Historie se opakuje. At uz je to CrossFit nebo cokoliv jineho. Kez by lide nejdrive "prosmejcili vlastni barak" nez zacnou slintat nad zahranicnimi "novinkami".
Jarda Kolcun
Bojovky.info

Makoto
mistr diskutér
mistr diskutér

Příspěvekod Makoto » stř 24. srp, 2011 11:58

NOKT píše:2Makoto: Vsak vpohode. Je to dost podobne jmeno :-)

Nasel jsem jejich web, ale uz jsem nenasel, kdo vlastne v tej Blave uci.
http://www.ninja.sk/

EDIT: Tak je to Ján Maďar. Omluva panu Spisiakovi.
Naposledy upravil Makoto dne stř 24. srp, 2011 12:22, celkově upraveno 1
Jarda Kolcun
Bojovky.info

Makoto
mistr diskutér
mistr diskutér

Příspěvekod Sennin » stř 24. srp, 2011 12:04

Ony jsou zajímavé i ty informace o Jimu Wagnerovi http://martialartslies.blogspot.com/2009/11/officersergent-jim-wagner.html :wink:
Marek Pszczolka
Jeet Kune Do CZ
http://www.jeetkunedo.cz/
Sennin
mistr diskutér
mistr diskutér

Příspěvekod NAIA » stř 24. srp, 2011 15:28

K tomu bych neco mel. Bavil jsem se o tom s Jimem uz drive a mam k tomu informace, ktere asi autor toho blogu nemel. Nicmene si myslim ze na kazdem sprochu pravdy trochu... Podle me to bylo tak ze to Jim budto prehnal s reklamou nebo vcas neumlcel historky co se o nem vedly.

Za me muzu ric ze to co Jim ukazuje ma hlavu a patu. A proto s nim spolupracujeme i nadale. Nejsem s nim v kontaktu proto ze mu to slusi v cernacich ani proto ze absolvoval kurz pro Air Marshals... Jim ma kvality v jistych oblastech a ty se mu musi nechat. Nedavno jsem daval par clanku o tom co cvicime a je to tam hezky vysvetlene....

Nechce se mi to vysvetlovat a uvadet veci na pravou miru, je mi celkem jedno co si lidi mysli. Ale jen takova myslenka... me slo vzdycky o to co clovek umi. Treba Jardou zminovany Moni Aizik (jeho videa jsou pro me nepouzitelna) - koucoval Carlose Newtona (sampion UFC). Takze tu kvality budou...
V anglii maji cloveka - Bob Spour - natocil video SAS fighting secrets. A pote se zjistilo ze u pluku nikdy nebyl - holt blba reklama. Nicmene je v tom taky trochu nevine protoze se to o nem rikalo a on to nevyvratil. Nicmene Lee rika ze jo to opravdu veliky machr na psychologii (NLP - Neuro Liquistic Programing) a ze stoji za to u nej cvicit.

To jen trochu pohledu zevnitr.
Martin Mikolášek, Olomouc
www.RBSD.cz
NAIA
mistr diskutér
mistr diskutér

Příspěvekod Jendis » stř 24. srp, 2011 16:42

NAIA píše: Nicmene Lee rika ze jo to opravdu veliky machr na psychologii (NLP - Neuro Liquistic Programing) a ze stoji za to u nej cvicit.

víc info nemáš ????
Jan Niesyt

Jendis
mistr diskutér
mistr diskutér

Příspěvekod NAIA » stř 24. srp, 2011 17:02

Jendis píše:
NAIA píše: Nicmene Lee rika ze jo to opravdu veliky machr na psychologii (NLP - Neuro Liquistic Programing) a ze stoji za to u nej cvicit.

víc info nemáš ????

Ted ctu knizku od Sue Knight - NLP v praxi. Ale je to hodne o obchodu a praci s lidma. Takze ne do sebeobrany. Ale Lee tohle absolvoval v Anglii takze nekdy v Olomouci urcite. Chtel jsem to zaradit na unor, ale vybral jsem jine tema - vanocni darek pro Defenda :D (to rikal on)
www.RBSD.cz
NAIA
mistr diskutér
mistr diskutér

Příspěvekod Jendis » stř 24. srp, 2011 17:06

NAIA píše:
Jendis píše:

víc info nemáš ????

(to rikal on)

Kdo?? Lee , nebo Defendu :twisted: :lol:
Jan Niesyt

Jendis
mistr diskutér
mistr diskutér

Příspěvekod NAIA » stř 24. srp, 2011 17:12

Jendis píše:
NAIA píše:
Jendis píše:

víc info nemáš ????

(to rikal on)

Kdo?? Lee , nebo Defendu :twisted: :lol:

Ze tema, co jsem vybral, bude vanocni darek pro Defenda:) A rikal to Defendu o darku pro nej - pro Defenda :D - kdyby to nebylo jasne klidne to vice rozepisu :D

Mrkni sem: http://www.urbancombatives.com/NLP.htm

tady je info o tom seminari - nejak jsem zapomnel ze to ucil primo Bob Spour a byli tam lidi jako Morrison, Peasland ... takze i pres to SAS Fighting Secrets m B. Spour urcite sve kvality.
www.RBSD.cz
NAIA
mistr diskutér
mistr diskutér

PředchozíDalší

Zpět na bojová umění a sporty obecně