BITKY NA ULICI

krev, pot, slzy a adrenalin - na ulici neplatí fair play!

Re: .

Příspěvekod adkins » pát 04. led, 2008 18:24

luen píše:Musi to byt natrenovano, jinak to clovek samo neudela :wink:

souhlasím :wink:
adkins
pokročilý diskutér
pokročilý diskutér

Příspěvekod Vacish » ned 13. kvě, 2012 12:53

Při reálném boji jsou nejůčinnější ty nejjednodušší techniky jako třeba direkty, háky, kopy (frontkicky). Úplně nejbezpečnější a nejlepší je zdrhnout, pokud to tedy jde. Pokud to nejde většinou první rána rozhodne vše (když ho udeříš první, většinou chvíli neví co se děje) potom už ho stačí zasypat ranami co nejrychleji to jde .
Vacish
diskutér - nováček
diskutér - nováček

Příspěvekod Jendis » ned 13. kvě, 2012 17:58

Vacish píše:Pokud to nejde většinou první rána rozhodne vše (když ho udeříš první, většinou chvíli neví co se děje) potom už ho stačí zasypat ranami co nejrychleji to jde .

Nenene......Nevím, kolik Ti je a co máš za sebou, ale já se VŽDY nechal udeřit první, aby to lidi viděli a abych měl svědky.....první rána ROZHODNĚ NEROZHODNE FIGHT !!!!!! Opatrně s takovýma komentama !!!!

Samozřejmě, pokud nejde o "sucker punch"......
Jan Niesyt

".....Flying on wings of steel..... "
Jendis
mistr diskutér
mistr diskutér

Příspěvekod YueFei » ned 13. kvě, 2012 18:12

Jendis píše:
Vacish píše:Pokud to nejde většinou první rána rozhodne vše (když ho udeříš první, většinou chvíli neví co se děje) potom už ho stačí zasypat ranami co nejrychleji to jde .

Nenene......Nevím, kolik Ti je a co máš za sebou, ale já se VŽDY nechal udeřit první, aby to lidi viděli a abych měl svědky.....první rána ROZHODNĚ NEROZHODNE FIGHT !!!!!! Opatrně s takovýma komentama !!!!

Samozřejmě, pokud nejde o "sucker punch"......

Cože???První rána nerozhodne Fight???Ty si hodně naivní co??? :lol:

THC???
YueFei
pokročilý diskutér
pokročilý diskutér

Příspěvekod will » ned 13. kvě, 2012 18:34

Nó, já bych to úplně neodsuzoval, věřím tomu, že když si někdo nechá vrazit ránu od 50 kg žebráka, že to ustojí :lol:. Ale, když má ten útočník 110 kg, tak to je jiné kafe, to bych radši nezkoušel, protože tady může být lidské tělo těžce poškozeno :D, anebo je to provokace 8) kua tady to dneska exceluje :lol:.
will
mistr diskutér
mistr diskutér

Příspěvekod Jendis » ned 13. kvě, 2012 19:07

aha, tak nic.....hehe......kdo ví, ten ví. Užijte si své "první rány", které rozhodnou fight :lol: :lol:
Jan Niesyt

".....Flying on wings of steel..... "
Jendis
mistr diskutér
mistr diskutér

Příspěvekod wanderlei2 » ned 13. kvě, 2012 19:08

Tohle teoretizování mi příjde k ničemu, takže se ani nebudu vyjadřovat. Ale dnes tu máme další případ, kdy skupina ,,lidí'' napadla náhodného kolemjdoucího. Ta skupina lidí byla složena romským etnikem. Co si o tom myslíte? S těmito případy se roztrhl pytel a neumím si představit, že by to takhle mohlo jít dál... :evil:
Ještě dodám, že napadený teď leží v nemocnici s dokopanou hlavou a bez zubů..
wanderlei2
diskutér - začátečník
diskutér - začátečník

Příspěvekod will » ned 13. kvě, 2012 19:10

O tomhle se diskutuje v sekci útoky na ulici :wink:
will
mistr diskutér
mistr diskutér

Příspěvekod Dalt » ned 13. kvě, 2012 19:21

wanderlei2: hmm a u nas se ted minulej vikend porvali na diskotece 2 bili a musela prijet sanitka...vzhledem k tomu ze neco takovyho se deje dost casto tak se musim zeptat - Co si o tom myslíte? S těmito případy se roztrhl pytel a neumím si představit, že by to takhle mohlo jít dál... :roll:

ps.: vyserte se uz konecne na ty rasisticky zvasty a jedovaty slintani na forech...
Jiří Vávra

"Dosáhl jsem všeho. Mám doma televizi i ženu. A obojí funguje."
Willie Pep
Dalt
mistr diskutér
mistr diskutér

Příspěvekod wanderlei2 » ned 13. kvě, 2012 19:30

ps.: vyserte se uz konecne na ty rasisticky zvasty a jedovaty slintani na forech...[/quote]

Vzhledem k tomu, že romové patří do stejné rasy, jako my (Leukodermí, europoidní rasa, bílá rasa) tak je rasismus nemožný. Můžeme je jedině diskriminovat, protože je to menšina, etnikum...
Ale vůbec mi nejde o to, že to udělali romové, každý kdo je schopný napadnout někoho jen tak, u mě není člověk a je mi jedno, jestli je žlutý, modrý nebo třeba jakou má víru. Nicméně tohle téma údajně nepatří do této diskuse. Takže takhle.
wanderlei2
diskutér - začátečník
diskutér - začátečník

Příspěvekod hejhej » ned 13. kvě, 2012 20:44

tak taky prispeju svymi mensimi zkusenostmi z poulicnich stretu

1) na kamosovych 18-ctinanach jsem branil známého když byl v konfliktu s absolutně ožralým a zhuleným borcem, trošku si dávali do šišky tak jsme jich nějak odrthli a pokoušel jsem se toho borce držet, furt se smekal až se mi vysmekl a vyslal hák , uhnul sem , naznačil pár ran že to myslím vážne ale neprestal tak sem nabyl ostre a napražil jsem mu do brady , k mému udivu to nepomohlo tak jsem šel do klinče , dostal se mu za záda a nahodil škrecení jak mě učil trener proti zdrogovaným , po 30 vterinach nádherně zkrotkl jak cvičený pes takovým 10 minut se neukázal - co tím chci říct , doporucuju proti takovym zdrogovanym nebo ozralym lidem skrtit dle libosti dokud nebudou pekne krotci :)) (btw bylo nas tam asi jen 10 tak se po tech 10 minutach oklepal a sel znova , pomohlo to i napodruhe :))

2) s jedním známím jsme se nepohodli a přišlo na ostré , jelikoz byl i on posilnený alkoholem tak jel natvrdo ale já jsem mu nechtel nic moc dělat jelikoz to vsecko bylo jen diky chlastu, jinak by se tak nechoval, tak opět klinč , potom soinaga a pochopil to - tím chci rict ze ty hody taky nejsou na skodu

to jsou jen moje zkusenosti a postrehy baych obohatil/ochudil toto vlákno :P
hejhej
diskutér - nováček
diskutér - nováček

Příspěvekod NOKT » ned 13. kvě, 2012 20:53

Dalt píše:wanderlei2: hmm a u nas se ted minulej vikend porvali na diskotece 2 bili a musela prijet sanitka...vzhledem k tomu ze neco takovyho se deje dost casto tak se musim zeptat - Co si o tom myslíte? S těmito případy se roztrhl pytel a neumím si představit, že by to takhle mohlo jít dál... :roll:

ps.: vyserte se uz konecne na ty rasisticky zvasty a jedovaty slintani na forech...

Občas mi přijde, že je to teď v kurzu být "gangsta". Ono je docela průser když někomu rupne v bedně a chce te složit se vší parádou :(
NOKT
mistr diskutér
mistr diskutér

Příspěvekod YueFei » pon 14. kvě, 2012 10:14

will píše:Nó, já bych to úplně neodsuzoval, věřím tomu, že když si někdo nechá vrazit ránu od 50 kg žebráka, že to ustojí :lol:. Ale, když má ten útočník 110 kg, tak to je jiné kafe, to bych radši nezkoušel, protože tady může být lidské tělo těžce poškozeno :D, anebo je to provokace 8) kua tady to dneska exceluje :lol:.

Tak tak Já bych byl trochu přísnější :wink: Neodborné rady místních Intouš dětí mohou být tím největším zlem pokud to tu někdo vezme vážně.No až potká nějakýho rozlobenýho Roma co deset let kope krumpáčem a co má metrák tak tu první ránu určitě ustojí... :lol: 8)
YueFei
pokročilý diskutér
pokročilý diskutér

Příspěvekod freekarol » pon 14. kvě, 2012 12:32

Ta první rána mi silně připomíná zabití jedným úderem, kdysi silně reklamovaným v Karate. :)
Train Hard, Relax Hard.
freekarol
pokročilý diskutér
pokročilý diskutér

Příspěvekod Gino » pon 14. kvě, 2012 14:49

Já bych tedy také nerad riskoval první ránu, ale na druhou stranu - kdo z nás pohodářů bije jako první? :)

Zatím se mi to nestalo. Zatím jsem také pár prvních ran ustál, ale proto, že to nebyl uplně sucker punch, ale buď 1/ jsem nějakým reflexem trošku uhnul a už to nebylo ono, nebo 2/ se ten blbec netrefil uplně jak chtěl a tak to nebylo ono.

Každopádně bych nechtěl dostat bombu od nikoho, kdo jí trošku umí dát, protože v takovém případě nemusí mít ani těch 100kg :)
http://www.zvraceny.cz/video/51085-velkej-a-malej/
Tomáš Pekárek
Gino
mistr diskutér
mistr diskutér

Předchozí

Zpět na sebeobrana, streetfighting a reálný boj...