Kosa gym

box, kickbox, thajský box, ultimátní zápasy, shootfighting, pankration, vale tudo...

Moderátor: Toman

Kosa gym

Příspěvekod mh » sob 20. říj, 2012 13:41

zdravím všechny, rád bych se zeptal, zda je tu někdo, kdo má zkušenosti s tímto klubem..
Co jsem tak koukal, tak se mi zdá, že jsou orientováni spíše na light, semi kontak i když mají na stránkách, že trénují všechny verze a jsou tam i nějaké sparingy. jde mi o to, že bych si časem chtěl taky sám ´tuknout v amatérech( je mi 27), ale spíše nějakou plnokontaktní disciplínu. Budu tedy rád za odpovědi lidí, kteří klub znají, případně znají jejich závodníky. Bydlím kousek odtamtud a vyhovují mi jejich tréninkové časy, proto se ptám. Díly za pozitivní i negativní odpovědi(klidně SZ)
mh
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 2
Registrován: pát 19. říj, 2012 23:00

 

Příspěvekod Sennin » ned 21. říj, 2012 18:56

Pokud to máš blízko, tak tam zajdi. První trénink je zdarma. My tam rok měli pronajatou tělocvičnu - ještě ve staré budově na Karlíně a kickboxeři se tam docela tvrdě řezali :wink:
Marek Pszczolka
Jeet Kune Do CZ
http://www.jeetkunedo.cz/
Uživatelský avatar
Sennin
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 786
Registrován: úte 03. čer, 2003 23:00
Bydliště: Praha

Příspěvekod Chrobi » ned 21. říj, 2012 19:41

Určo tam zajdi, trenéři (aspoň ti, co osobně znám) velmi kvalitní nejen sportovci, ale i lidi. Motto některých je "lightcontact je to, co ti dovolí rozhodčí" a kluci učí i plnokontaktní disciplíny. Zajdi, vyzkoušej, uvidíš, za kvalitu dám ruku do ohně. PS: Píšu upřímně, nehledě na rodinnou vazbu s jedním z trenérů.
Chrobi
pokročilý diskutér
pokročilý diskutér
 
Příspěvky: 140
Registrován: čtv 20. bře, 2003 0:00
Bydliště: Praha

Příspěvekod mh » pon 22. říj, 2012 19:24

Díky za odpovědi. Trenéři se mi zdají právě docela v pohodě a na trénink určitě zajdu, ale z jednoho tréninku si těžko udělám přehled. Tak mě spíš zajímalo, jak je to vedeno, zda jde o čistě komerční klub nebo jejich svěřenci i soutěží( Kosa cup atd jsme našel, ale ten fullcontact ne). Takže ještě jednou děkuju za radu
mh
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 2
Registrován: pát 19. říj, 2012 23:00


Zpět na fullkontaktní sporty a MMA (mixed martial arts)...

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 24 návštevníků

cron