Boxovaci hruska, dvojity punchball, atd.

box, kickbox, thajský box, ultimátní zápasy, shootfighting, pankration, vale tudo...

Moderátor: Toman

Boxovaci hruska, dvojity punchball, atd.

Příspěvekod Makoto » úte 21. úno, 2006 21:07

Zdar borci,
tusite, kde bych mohl sehnat metodiku na boxovaci hrusku a double punchball (balon zaveseny na gume z obou stran)?
Mate s temito cvicebnimi pomuckami nejake zkusenosti? Tohle bude asi otazka spise na boxery...
Jarda Kolcun
Bojovky.info

"It's not how much you can hurt a person in an altercation, but how little you can hurt a person and still control him" Wally Jay
Uživatelský avatar
Makoto
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1715
Registrován: ned 02. kvě, 2004 23:00
Bydliště: Roztoky u Prahy

 

Re: Boxovaci hruska, dvojity punchball, atd.

Příspěvekod RBR » úte 21. úno, 2006 21:27

už ti odpověděl M.CH. ohledně systémy

RBR
Naposledy upravil RBR dne stř 16. led, 2008 10:54, celkově upraveno 1
RBR
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1531
Registrován: pon 03. říj, 2005 23:00
Bydliště: ČR

Re: Boxovaci hruska, dvojity punchball, atd.

Příspěvekod Makoto » stř 22. úno, 2006 9:30

RBR píše:
Makoto píše:Zdar borci,
tusite, kde bych mohl sehnat metodiku na boxovaci hrusku a double punchball (balon zaveseny na gume z obou stran)?
Mate s temito cvicebnimi pomuckami nejake zkusenosti? Tohle bude asi otazka spise na boxery...


Nemá to Ivoš Kosina ve svém shopu? Ten to určitě sežene.

RBR

PS: už ti odpověděl M.CH. ohledně systémy

Me nejde o to, to sehnat, ale najit nejakou metodiku, jak s tim poradne cvicit a co to ma rozvijet, atd. :)
A hlavne slyset nazory od nekoho, kdo s tim cvicil/cvici.
Jarda Kolcun
Bojovky.info

"It's not how much you can hurt a person in an altercation, but how little you can hurt a person and still control him" Wally Jay
Uživatelský avatar
Makoto
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1715
Registrován: ned 02. kvě, 2004 23:00
Bydliště: Roztoky u Prahy

Příspěvekod RBR » stř 22. úno, 2006 11:16

Sorry, špatně jsem si to přečetl. To je parketa boxerů a thai boxerů, takže by mohl něco o tom vědět kruhanuman.

RBR

PS: co systema?
RBR
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1531
Registrován: pon 03. říj, 2005 23:00
Bydliště: ČR

Příspěvekod Skateordie » sob 01. dub, 2006 10:23

Viete niekto dajake odkazy na internetove obchody, kde sa to da kupit?
Skateordie
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 688
Registrován: stř 16. lis, 2005 0:00
Bydliště: ?ilina

Příspěvekod Lycanius » sob 01. dub, 2006 12:40


Zdravim
Mrkněte na www.teamx.cz
Stopro tam něco bude.
Lycanius
pokročilý diskutér
pokročilý diskutér
 
Příspěvky: 100
Registrován: úte 24. led, 2006 0:00
Bydliště: Valmez

Příspěvekod Makoto » úte 04. dub, 2006 14:39

Tam je pouze sortiment...dobry i cenove i kvalitou. ale jak jsem psal uz drive - shanim metodiku.
BTW, od nich budu mit tu kovovou konstrukci na pytle :-)
Jarda Kolcun
Bojovky.info

"It's not how much you can hurt a person in an altercation, but how little you can hurt a person and still control him" Wally Jay
Uživatelský avatar
Makoto
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1715
Registrován: ned 02. kvě, 2004 23:00
Bydliště: Roztoky u Prahy

Příspěvekod teg » úte 04. dub, 2006 18:32

Mam par vyukovych videi o boxu, je tam jeden dil o boxovani na tezkym pytli ale to ti je asi naprd?
teg
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 36
Registrován: sob 17. pro, 2005 0:00

Příspěvekod Skateordie » stř 12. dub, 2006 12:01

Lycanius píše:
Zdravim
Mrkněte na www.teamx.cz
Stopro tam něco bude.


Super stranka a dobre ceny, diki moc. Este jeden dotaz. Mate niekto skusenosti s kupovanim z tej stranky. Celkom sa bojim, ze poslem peniaze a nic mi nepride.
Skateordie
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 688
Registrován: stř 16. lis, 2005 0:00
Bydliště: ?ilina

Příspěvekod NAIA » stř 12. dub, 2006 12:18

To bych se nebál. Ja jsem tam sice vzdycky nakupoval osobe a nikdy nebyl problém.
NAIA
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 846
Registrován: stř 24. lis, 2004 0:00

 

Příspěvekod Makoto » stř 12. dub, 2006 12:30

Souhlas, ja si u nich objednavam tu velkou konstrukci na pytle do garaze a zatim mam velice dobre zkusenosti. Prijeli, premerili a udelaji to na miru. Pak prijedou, namontuji a popreji hezky den. Aspon takovy je plan :-)
Maji i dobre reference od zakazniku, kterym jiz podobne veci delali. Nemyslim si tedy, ze by to byli podvodnici. Proto smele bez a kup, co potrebujes :-)
Jarda Kolcun
Bojovky.info

"It's not how much you can hurt a person in an altercation, but how little you can hurt a person and still control him" Wally Jay
Uživatelský avatar
Makoto
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1715
Registrován: ned 02. kvě, 2004 23:00
Bydliště: Roztoky u Prahy

Příspěvekod Genesis » pon 24. pro, 2007 16:23

pročítám tohle téma ale nikde sem tu nenašel, jak se má teda na hrušce trénovat, poradí mi pls někdo?
Genesis
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 566
Registrován: ned 14. led, 2007 0:00
Bydliště: Dobruška

Trénink na hruškách

Příspěvekod lukaskon » pon 24. pro, 2007 19:57

Chlapy nechci vám kazit Vánoce, ale hruška pod tou deskou nebo hruška či tenisák na gumě z obou stran je dost zbytečná věc. Já osobně to nikdy
nepoužíval. Maximálně si na tom lehce zaboxuju po tréninku. Je to pouze na rychlost ale především na šaškárny před holkama nebo TV kamerama. Pokud nejste profesionální boxer je vám to k ničemu a i když profiboxer jste jako já bez problémů se bez toho obejdete. Když už hrušku tak osobně doporučuju normální těžkou plněnou pískem. Ta je dobrá na rychlost, odhad vzdálenosti, rozvíjí pohyb a podobně. Tedy pouze připevněná jako klasický pytel do stropu buď na řetězu nebo provazu.

Jinak co se obchodů týče doporučuju Piransport.cz přes můj web je tam i slušná sleva 15%, těžko seženete levnějš.
Lukáš Konečný
bývalý reprezentant ČR dnes profesionální boxer a částečně i trenér
www.profiboxing.cz
info@profiboxing.cz
lukaskon
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 311
Registrován: čtv 13. lis, 2003 0:00
Bydliště: Ústí nad Labem

Příspěvekod Genesis » pon 24. pro, 2007 20:06

lukaskon: já bych si ji taky teď nepořídil, ale brácha ji dostal na vánoce a tak mě zajímá, co s ní můžem dělat
Genesis
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 566
Registrován: ned 14. led, 2007 0:00
Bydliště: Dobruška

Rytmus

Příspěvekod lukaskon » pon 24. pro, 2007 20:27

Trénuješ rytmus, rychlé lehké údery. Za chvilku to umíš, ale nevím k čemu to je v praxi. Ale nejsem vševědoucí a možná to má uplatnění ...
Lukáš Konečný
bývalý reprezentant ČR dnes profesionální boxer a částečně i trenér
www.profiboxing.cz
info@profiboxing.cz
lukaskon
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 311
Registrován: čtv 13. lis, 2003 0:00
Bydliště: Ústí nad Labem

Příspěvekod Panda » pon 24. pro, 2007 22:38

Mno jo, toho jsem se bál že je to k ničemu :cry: ale sakra dobře to vypadá dyž to člověk umí :)....ale někdo mi říkal že je to dbré na rychlost oka jak se to porád mrská trenére...
Panda
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1159
Registrován: pát 25. bře, 2005 0:00
Bydliště: Praha

Příspěvekod Makoto » úte 25. pro, 2007 0:00

Ja si ji taky poridil a docela dobre. Naucilo me to drzet ruce neustale nahore a nespoustet je ani po nejake chvili. Navic jsem se naucil vychytavat rytmus, coz dale rozvijim prave tim double punchballem, kterej sebou mrska jak....no dost ;-) Tam je to navic i o odhadu vzdalenosti a spravne trefenem uderu (mic se vrati primo anebo obloukem, pokud spatne trefim) Nejsem boxer ani neaspiruji na boxera, spise to pouzivam jako doplnkove cviceni k JJ, kteremu se venuji. U me to tedy funguje :)
Jarda Kolcun
Bojovky.info

"It's not how much you can hurt a person in an altercation, but how little you can hurt a person and still control him" Wally Jay
Uživatelský avatar
Makoto
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1715
Registrován: ned 02. kvě, 2004 23:00
Bydliště: Roztoky u Prahy

Příspěvekod Toman » úte 25. pro, 2007 8:01

Rád bych se zeptal, k čemu je dobré pilovat rytmus?
Fotbalisti předstírají, že jsou zranění. Fajteři předstírají, že nejsou :-)
Toman
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1852
Registrován: čtv 10. úno, 2005 0:00
Bydliště: Praha

Příspěvekod Ponocnej » úte 25. pro, 2007 9:02

Makoto píše:Ja si ji taky poridil a docela dobre. Naucilo me to drzet ruce neustale nahore a nespoustet je ani po nejake chvili. Navic jsem se naucil vychytavat rytmus, coz dale rozvijim prave tim double punchballem, kterej sebou mrska jak....no dost ;-) Tam je to navic i o odhadu vzdalenosti a spravne trefenem uderu (mic se vrati primo anebo obloukem, pokud spatne trefim) Nejsem boxer ani neaspiruji na boxera, spise to pouzivam jako doplnkove cviceni k JJ, kteremu se venuji. U me to tedy funguje :)


mohl bys srovnat double punching ball a normalni punching ball? docela premyslim o koupi jednoho z nich
Ponocnej
diskutér - začátečník
diskutér - začátečník
 
Příspěvky: 88
Registrován: pon 26. lis, 2007 0:00

Příspěvekod Makoto » úte 25. pro, 2007 17:11

Toman píše:Rád bych se zeptal, k čemu je dobré pilovat rytmus?

Hmmm.....dobra otazka :-) Clovece ja ti nevim. Asi jsem spise mel napsat, ze mi to rozviji vytrvalost rukou, protoze jde patrne o ten samy princip jako skakani pres svihadlo, to ma take svuj rytmus, ale to asi neni duvod, proc skakt pres svihadlo :-) Mozna bude vedet Lukas Konecny?
Teda to jsi me dostal :)
Jarda Kolcun
Bojovky.info

"It's not how much you can hurt a person in an altercation, but how little you can hurt a person and still control him" Wally Jay
Uživatelský avatar
Makoto
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1715
Registrován: ned 02. kvě, 2004 23:00
Bydliště: Roztoky u Prahy

Další

Zpět na fullkontaktní sporty a MMA (mixed martial arts)...

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 12 návštevníků

cron