BITKY NA ULICI

krev, pot, slzy a adrenalin - na ulici neplatí fair play!

Příspěvekod phoenixd » stř 02. led, 2008 21:23

ja tu nepsal že dÄ›lám MT od zaÄ
phoenixd
diskutér - nováček
diskutér - nováček

Příspěvekod Toman » stř 02. led, 2008 21:31

Jj troll jak vyšitej.
Hele taky netuším ve kterým gymu v roce 95-6 brali 8 letý caparty. Ale to musíš být už borec, když třeba takovej Spejbl trénuje teprv 11 let... :twisted:
Fotbalisti předstírají, že jsou zranění. Fajteři předstírají, že nejsou :-)
Toman
mistr diskutér
mistr diskutér

Příspěvekod Genesis » stř 02. led, 2008 21:34

phoenixd píše:12 let dělám thaibox,9let kulturistiku

tady píšeš že děláš thaibox 12 let, tak jak to teda je?
Genesis
mistr diskutér
mistr diskutér

Příspěvekod TongPa » stř 02. led, 2008 21:34

phoenixd píše:jo ke sparringu 100 vs. 1,supr vyzva,njn s te stejni jak ti na ulici,jen jsem přidal k tomuto tematu jak jsem vyřešil na mě napadeni,a vy hned buzerujete a to sem vam nic neudělal ani nenapsal nadavku,jak na ulici :D

Hele ty ferdo - píšeš, že děláš 12 let thaibox... A to se bojíš přijít k luenovi do školy na sparring, abys mu dle pravidel která si dohodnete (například MT) ukázal, že nejseš jen virtuální tlachal, ale někdo, kdo opravdu umí? Po 12 letech tréninku MT bys už něco umět měl, jenže problém je v tom, že někdo, kdo opravdu umí, nebude psát takový bláboly, jako píšeš ty. Toho si mnozí samozřejmě všimli, tak se nediv těm jejich reakcím... :?
TongPa
mistr diskutér
mistr diskutér

Příspěvekod TF » stř 02. led, 2008 21:51

přesně..... jak tady už někdo psal člověk kterej dělá MT 12 let opravdu nepotřebuje někoho mlátit do hrtanu aby ho uzemnil :idea:
TF
mistr diskutér
mistr diskutér

Příspěvekod phoenixd » stř 02. led, 2008 21:56

vÅ¡ak napotÅ™ebuju nikoho mlatit do hrtanu,jen jsem psal k tematu jak jse ubranit-utoÄ
phoenixd
diskutér - nováček
diskutér - nováček

Příspěvekod Sennin » stř 02. led, 2008 21:59

phoenixd píše:ja tu nepsal že dělám MT od začatku posilovani!posiluju od 11,a s MT jsem začal v 16 stejně tak s dřepem :?:

Hmmm, je ti 20 let, 12 let děláš Muai Thai a 9 let kulturistiku, ale s MT jsi začal v 16ti...Ale ten dřep jsem nepochopil...To jako jsi do 16ti let neudělal dřep a od 16ti ho trénuješ???
Hmmm a posiluješ od 11ti... ®e ty jsi takový malinký Terminátorek :wink: ...na ulici hned prokopáváš kolena a biješ do ohryzku...hmmmmm, tak to jsi frajer...Takoví borci tu už ale byli - nějací Plameňáci, co útočili na bezbranné, slabší lidi, bezdomovce a děti a takových podobných skupinek, které si navíc natáčí ty hnusná videa, která dávají na YouTube, je ve světě spoustu - většinou ale BRZY zaniknou, protože natrefí na někoho, kdo BU ovládá a nedá se zaskočit partičkou .náctiletých bojových nemluvňat a pěkně jim to nandá nebo je pochytá policie a zavře na hezkých pár let do krimu...
No, jen tak dál a přeji ti, abys brzy narazil na skutečného frajera a pak ještě tak 20x, aby tě takové podobné sviňárny, jako je napadání na ulici (nikoliv sebeobrana!!!), přešly...
Marek Pszczolka
Jeet Kune Do CZ
http://www.jeetkunedo.cz/
Sennin
mistr diskutér
mistr diskutér

Příspěvekod TF » stř 02. led, 2008 22:18

phoenixd píše:když mě někdo napadne na ulici tak jse biju jako kdybych jel tvrdy sparring na treninku :D často kopačka na koleno,loket na hrtan,pěst na nos a odejdu :)

kde tu je napsaný něco o silnějším když se tu tím tak oháníš? :?:

jo a chlape není to můj zvyk někomu opravovat gramatiku ale sYlnější s y to už hraníčí s naprostou negramotností :evil:
TF
mistr diskutér
mistr diskutér

Příspěvekod diablik » stř 02. led, 2008 22:28

OYE sa vratil..pred asi 3 mesiacmi ho vyfakovali z ronnie.cz za podobne klamstva pretoze ten zmrdik sa zaplietol do podobnych klamstiev ako teraz tu s vekom a rokmi cvicenia kt. sa totalne biju a pocty nevychadzaju..nebolo by odveci odsledovat jeho IP a porovnat s nickmi OYE a Emanuel :wink: normalne by som vsadil "5kilo" na to ze je to on :lol: :twisted:
Naposledy upravil diablik dne čtv 03. led, 2008 8:36, celkově upraveno 1
diablik
mistr diskutér
mistr diskutér

.

Příspěvekod luen » stř 02. led, 2008 23:00

phoenixd píše:ja tu nepsal že dělám MT od začatku posilovani!posiluju od 11,a s MT jsem začal v 16 stejně tak s dřepem :?:

JJ s drepem ... tuhle techniku hodne trenuj ... bude se ti hodit az se nekde na ulici budes takhle svetacky projevat, tak te brzo nekdo posadi na zadek a drep se ti pak hodi na zvedani ze zeme :lol: :lol: :lol:

Hele ale jinak musim uznat, zes si na ten muj prispevek moc nereagoval. Bud to beres jako vtip ... coz i my ostatni :lol: :lol: :lol:

A nebo ty pampersky na sobe mas a tohle za tebe pise tvuj starsi 8 letej bracha :lol: :lol: :lol:

Lukasi ... ty vtipalku :!: Ty mas vazne smysl pro humor ..., hele nechces to zkusit v nejakem kabaretu :?: Jako bavic a lidovej vypravec ... talent rozhodne mas :!: :!: :!:

Doufam, ze ses neurazil :?: Takove bavice tady totiz potrebujeme :!: Nejak jsem uz neprispivaji a my se tady pak nudime Obrázek
Jan Novák
Wing Cheun Kyun Seut / 詠春拳術
http://www.facebook.com/wingcheun
http://www.youtube.com/user/cfwckt
+420608172785

Pro ty, kdo bojují, má život jinou příchuť než pro zbabělce!
luen
mistr diskutér
mistr diskutér

Příspěvekod Panda » čtv 03. led, 2008 0:09

Jak říkával muj děda: " Byl to týpek tak drsnej, že bych si o něj s chutí nůž nabrousil " :lol: :lol:
2 Phoenixwhatever: normálně se k veřejnému lynčování nepřidávám, nikdy, ale ty si to fakt zasloužíš :lol: Tohle je forum o bojových uměních, pokud máš něco hodnotného do diskuze sem s tím, ale nekydej sem ensmysli o bouchání do hrtanu a o tom že v klidu odejdeš...takové průpovídky ti možní sbaští spolužáci nebo slečny co tě obletují, ale tady jsou lidi kteří se vyznají, a už podle toho že ti stačilo říct jednu větu a V©EM došlo co jsi zač a že je to blábol na entou který sis vymyslel by ti mohlo dojít že si na špatném fóru :wink:
Pokud chceš být alespoň z desetiny tak dobrý jak tady trousíš, přestaň sem psát a začni trénovat, a teprve pak se vrať až budeš mít o čem psát,protože někteří sem ještě pořád chodí sbírat informace, ne se jenom hádat :wink:
Panda
mistr diskutér
mistr diskutér

Příspěvekod graver » čtv 03. led, 2008 8:01

Ale no tak, dobří lidé. Tak se OYE zase vrátil, no (taky mi to došlo později). O co go - vždyť je to docela pr*el, ne? :roll: Někomu prostě ta webová terapie pomáhá, tak ho chvíli nechte. Lepší, než kdyby doma pekl netopýry v troubě nebo čichal k cizím fuseklím...

4Luen: tebe to teda vzalo :wink:
Ani nejlepší sokol ničeho neuloví, když se mu nedovolí vzlétnout...
graver
mistr diskutér
mistr diskutér

Příspěvekod Ynseminator » čtv 03. led, 2008 10:47

Graver ma pravdu, je to sranda :lol:
2 Phoenixd: Posli sem prosim i foto, musí to bejt děsnej nátěr. Začal si s kulturistikou v 11 letech. Takže bych tě viděl asi takhle:
výška: 130cm
váha: vostrejch 50kilo (ale vysekanej bez tuku, abys dobře vypadal jak si sám psal, a navíc se umíš i prát :lol: )
tělo samá mužná jizva, od bezpočtu konfliktů, kterými jsi za svou kariéru poloboha prošel. Prostě ztělesněný ideál muže.
Nebo se snad pletu? :twisted: :twisted:
Ynseminator
pokročilý diskutér
pokročilý diskutér

Příspěvekod Jacopo » čtv 03. led, 2008 14:43

Hoši!!! Nechte ho už chudáka.... :lol: Ten kluk je evidentně mimo mísu :wink: Nezaslouží si tolik urážek jenom proto, že to je totální chudák, který má potřebu mindráky kompenzovat tímhletím způsobem :wink:
Jacopo
pokročilý diskutér
pokročilý diskutér

Příspěvekod Ynseminator » čtv 03. led, 2008 14:55

Jacopo: Ty si tak ohleduplný :lol: Obvzláště tím posledním příspěvkem jsi to zachránil :lol: :lol:
Ynseminator
pokročilý diskutér
pokročilý diskutér

Příspěvekod Jacopo » čtv 03. led, 2008 15:07

Ynseminator píše:Jacopo: Ty si tak ohleduplný :lol: Obvzláště tím posledním příspěvkem jsi to zachránil :lol: :lol:

Víš jak to je... nechtěl bych, aby utrpěl ten kluk co tu píše ty blbosti nějkou psychickou újmu... :lol:
Jacopo
pokročilý diskutér
pokročilý diskutér

Příspěvekod adkins » čtv 03. led, 2008 15:08

phoenixd-12 let děláš thaibox a biješ lidi do ohrysku jo? :D umim si tě představit hlavně po tom cos tu napsal,musíš bit střašnej boucháč :D
adkins
pokročilý diskutér
pokročilý diskutér

Příspěvekod adkins » čtv 03. led, 2008 15:10

až mě někdo napadne tak jsi spomenu na tvou radu,loket na hrtan-určitě mi pomuže :lol: :D :D
adkins
pokročilý diskutér
pokročilý diskutér

Příspěvekod adkins » čtv 03. led, 2008 15:30

Ynseminator píše:Graver ma pravdu, je to sranda :lol:
2 Phoenixd: Posli sem prosim i foto, musí to bejt děsnej nátěr. Začal si s kulturistikou v 11 letech. Takže bych tě viděl asi takhle:
výška: 130cm
váha: vostrejch 50kilo (ale vysekanej bez tuku, abys dobře vypadal jak si sám psal, a navíc se umíš i prát :lol: )
tělo samá mužná jizva, od bezpočtu konfliktů, kterými jsi za svou kariéru poloboha prošel. Prostě ztělesněný ideál muže.
Nebo se snad pletu? :twisted: :twisted:

s tou fotkou souhlasim,i když si ho umim představit tak bych chtěl toho bouchače vidět :D
adkins
pokročilý diskutér
pokročilý diskutér

Příspěvekod Jacopo » čtv 03. led, 2008 15:41

Já ho vidět nechci... nemám zájem o pihovaté obtloustlé zrzky se sluchátky s mikrofonem na hlavě sedící u počítače... foto? ne, díky
Jacopo
pokročilý diskutér
pokročilý diskutér

PředchozíDalší

Zpět na sebeobrana, streetfighting a reálný boj...