rýpaní

bojová umění a válka, vycvik bodyguardů, speciální jednotky, combat shooting...

Příspěvekod DMC » pát 16. led, 2004 11:24

Zda se, ze spor "tradicni vs. moderni", resp. "jsou tradicni BU efektivni?" (zvlastni ze nikdy nikdo nepolozi otazku "jsou moderni BU efektivni?", nemyslite? :-)) ceka vzdycky na sebemensi zaminku, aby mohl explodovat :-)

Ovsem tak nejak se v tom ztratila ta puvodni Taniho otazka - a vetsina odpovedi co dostal byla ve stylu "cvic dal to co cvicis (at je to cokoliv??!!), nesparruj, a ver tomu, ze jsi (budes?) dobrej". Vira je hezka vec, coz o to...Docela by me zajimalo co si z toho ten chlapec vybral. Tani, ses tam nekde?

Ovsem co vybocovalo z prumeru byl Jamambuv prispevek:

"Pokora je to, co by se měl naučit každý."
To je fajn nazor, ale kdyz uz ho zastavas, tak coz takhle zacit u sebe? Zda se mi ze ten tvuj prispevek oplyva vsim moznym, jenom ne pokorou.

"Jsem ochotnej ho večer v parku přetáhnout mačetou, ze zadu, nezaslouží si ani to, aby se sním někdo zabíval jako s člověkem."
Jestlis tohle myslel vazne,chlape, tak ses psychopat.
DMC
mistr diskutér
mistr diskutér

Příspěvekod ukropcany » pát 16. led, 2004 12:11

4Angus: vcera som pozeral MS v kyokushinkai karate na Eurosporte (23:15) a aj ked som to dlho nepozeral (nuda :? ), tak ANI JEDEN nemal ruky hore. Vsetci ich mali vo vyske pasu, najcastejsie este niekde rozhodene do stran. Niektori boli dobri (vsak to boli MS :) ), ale ta otvorena hlava by si to za klobuk nedala, jak by schytala...takze len tolko...tejk it ízy...

UK
ukropcany
mistr diskutér
mistr diskutér

Příspěvekod Jamamba » pát 16. led, 2004 12:18

4DMC

Možná jsem to blbě napsal anebo nechápeš:Takže jednoduše:"Pokoru tomu, kdo si jí zaslouží!", kdo dovede to, co říká Ti říct přímo do očí a né za zády pomlouvat a onanovat na i-netu, pokoru tomu, kdo sám ji v sobě má.

Jestli je to nasrozumitelné tak sorry a slibuju, že už psát nebudu. Bye
Jamamba
mistr diskutér
mistr diskutér

Re: Ojjjj

Příspěvekod Anonymní » pát 16. led, 2004 12:28

Masta... píše:Úsměvné na tom spíš je to, že to není tím, že by se natolik mistři KF zlepšili ale spíš to vypadá, že přijali (a začli používat) thajský pravidla (kolena, lokty) a i způsob tréninku, páč pár zápasů z novější doby jsem viděl a kdyby tam ke konci nebylo napsáno, že jeden z bojovníků je KF vůbec bych to nepoznal (samo mistři kf většinou bojují v kalhotech :)). Už se mi tu někdo pokoušel tvrdit, že "praktické" kf vypadá jako thaibox, což je dost úsměvné, když trénuju A nebojuju B.... stará poučka říká "jak trénuješ tak i bojuješ..."

ahaaa, to jsem nevedel, ze lokty/kolena/nizke obloukova kopy, buseni do pytle, sparring atd. maji jen v Muay Thai a a ze styl b.u. pozname podle spodaru, ahaaa :lol:
Anonymní
mistr diskutér
mistr diskutér

pm

Příspěvekod Anonymní » pát 16. led, 2004 12:48

No tak teď už to víš... :/

nikdo netvrdí že to tam nemáte, ale pochybuju že existuje BU, které se může v použítí těchto zbraní rovnat MT... ad spodáry byla to humorná připomínka ...

Ukropcany: v kyokushin maj zakázané údery rukama na hlavu takže nižší kryt má u nich opodstatnění - většina úderů jde do těla a občas to jsou hrozný bomby :))
Anonymní
mistr diskutér
mistr diskutér

Příspěvekod ukropcany » pát 16. led, 2004 13:05

4masta: yo, yo, to viem, bola to len vsuvka kvoli tvrdeniu, ze v karate nie su ruky pri pase...su...nehovoriac o kata...ked niekto roky stahuje ruky pod pazuchu, tak sa za 5 min. nepresteluje...
ukropcany
mistr diskutér
mistr diskutér

Re: pm

Příspěvekod Anonymní » pát 16. led, 2004 13:21

Masta... píše:No tak teď už to víš... :/

nikdo netvrdí že to tam nemáte, ale pochybuju že existuje BU, které se může v použítí těchto zbraní rovnat MT... ad spodáry byla to humorná připomínka ...

Ukropcany: v kyokushin maj zakázané údery rukama na hlavu takže nižší kryt má u nich opodstatnění - většina úderů jde do těla a občas to jsou hrozný bomby :))

Masto jdi uz nekam do pr... onanovat pri MT technikach ktery nikdo nema a nebo nema tak efektivni...Jsi opravdu takovej hlupak nebo nas chces pobavit?
Roman
Anonymní
mistr diskutér
mistr diskutér

Příspěvekod Anonymní » pát 16. led, 2004 13:28

diky za vysvetleni :D

ale nebudeme tu plytvat prostorem v diskuzi, ktera je o necem jinem (jak se ubranit zabijackemu a krute zakernemu utoku batuzkare spoluzaka Pazouta, ha ha ha) - na nase oblibene tema muzeme zalozit zvlastni diskuzi, treba "tradicni smejd vs. moderni-jen-a-jen-ony-funkcni-systemy" nebo "gf-je-k-nicemu-a-pokud-je-k-necemu-tak-je-to-vlastne-thajskej-box-ale-v-kalhotech;-) nebo neco podobneho :lol:
Anonymní
mistr diskutér
mistr diskutér

Příspěvekod Anonymní » pát 16. led, 2004 13:43

Roman: Prokouk si mě, chci vás jen pobavit...

PM: Ta tvoje rejpavá poznámka je aspoň pro mě víc pravdivá než si myslíš, akorát když to napíšeš takhle taj jsi za hrdinu jak jsem dostal na frak, no nic, já se to pokusil vysvětlit, divil bych kdyby tvůj názor byl jinej než presentuješ...měj se
Anonymní
mistr diskutér
mistr diskutér

Příspěvekod Anonymní » pát 16. led, 2004 13:51

Masta... píše:Roman: Prokouk si mě, chci vás jen pobavit...

PM: Ta tvoje rejpavá poznámka je aspoň pro mě víc pravdivá než si myslíš, akorát když to napíšeš takhle taj jsi za hrdinu jak jsem dostal na frak, no nic, já se to pokusil vysvětlit, divil bych kdyby tvůj názor byl jinej než presentuješ...měj se

Masto, uz jsi to rekl nekomu primo do oci ? Nebo jsi silak takhle na internetu?
Kde te pripadni zajemci o prozreni najdou a mohou si s tebou zasparovat?
Roman
Anonymní
mistr diskutér
mistr diskutér

Příspěvekod Anonymní » pát 16. led, 2004 14:03

2Masta: ale no taaak, clovek se pokusy takhle pri patku trosku odlehcit tu zurive debaty krvelacnych internetovych fighteru, a ty hned takle :roll:

jen nechapu, ze si myslis, proc si porad myslis, ze pro vsechny gf typky jsou Muay Thai, box, bjj, MMA a spol. nadavky. kdyz se dva perou, perou se dva lidi a ne dva styly atd. atd. bla bla bla, proste "bojova umeni - jedna rodina"

... tak jo, ja uz necham toho "rypani", ja rad holky, ty zase vdolky, to uz vime z jinych diskuzi :lol:

all the best :twisted:
Anonymní
mistr diskutér
mistr diskutér

Roman Klaus

Příspěvekod Anonymní » pát 16. led, 2004 14:03

Řeknu ti to klidně do očí stejně jako někomu jinému...ale problém je, že jsem to myslel v trochu delší souvislosti a když budeš chtít poslouchat (a ne se hned rvát) rád ti vysvětlim jak jsem to myslel...je strašně snadný něco vytrhnout z kontextu...co jsem tam napsal zas tolik siláckýho že tě to tak nakoplo? Já to tak vidím a spousta lidí taky a spousta lidí taky ne, ale jestli z toho chápeš že tu machruju jakej jsem mistr světa...hmm no nic....

ad trénink pohybuješ se okolo Benešova u Prahy?
Anonymní
mistr diskutér
mistr diskutér

Příspěvekod Anonymní » pát 16. led, 2004 14:21

"...clovek se pokusY" - wow 8O
Anonymní
mistr diskutér
mistr diskutér

Re: Roman Klaus

Příspěvekod Anonymní » pát 16. led, 2004 15:06

Masta... píše:Řeknu ti to klidně do očí stejně jako někomu jinému...ale problém je, že jsem to myslel v trochu delší souvislosti a když budeš chtít poslouchat (a ne se hned rvát) rád ti vysvětlim jak jsem to myslel...je strašně snadný něco vytrhnout z kontextu...co jsem tam napsal zas tolik siláckýho že tě to tak nakoplo? Já to tak vidím a spousta lidí taky a spousta lidí taky ne, ale jestli z toho chápeš že tu machruju jakej jsem mistr světa...hmm no nic....

ad trénink pohybuješ se okolo Benešova u Prahy?

Praha, neva - kde v Benesove?
Anonymní
mistr diskutér
mistr diskutér

Roman

Příspěvekod Anonymní » pát 16. led, 2004 15:13

Napiš mailik dohodnem se... masta@thaiboxmagazine.cz
Anonymní
mistr diskutér
mistr diskutér

Příspěvekod MiQing » pát 16. led, 2004 15:15

"opravdový" "mistr" by stejně ani nikomu nedokazoval, že "jeho" umění je "lepší" ;-)
mějte se!
M.
MiQing
diskutér - začátečník
diskutér - začátečník

Re: Roman

Příspěvekod Anonymní » pát 16. led, 2004 15:24

Masta... píše:Napiš mailik dohodnem se... masta@thaiboxmagazine.cz

ne ne ne, Masto, zadny maily, kdepak, napis to prosim sem.
Roman
Anonymní
mistr diskutér
mistr diskutér

Příspěvekod Anonymní » pát 16. led, 2004 15:29

Prave, ze diky tomu zjistis jak na tom jsi!!!!!!!! :twisted:
Anonymní
mistr diskutér
mistr diskutér

hmm

Příspěvekod Anonymní » pát 16. led, 2004 15:36

tak to nemůžu sloužit....
Anonymní
mistr diskutér
mistr diskutér

Re: hmm

Příspěvekod Anonymní » pát 16. led, 2004 15:42

Masta... píše:tak to nemůžu sloužit....

Aha, :lol: , tak zase nekdy neco napis... tim myslim slouzit muzes, co?
Roman
Anonymní
mistr diskutér
mistr diskutér

PředchozíDalší

Zpět na armádní a combat systémy...