Beh ?

nespecializované diskuzní fórum, zabývající se problematikou bojových umění a sportů obecně

Re: Beh ?

Příspěvekod toddb » úte 24. led, 2017 14:03

Zdravím v novém roce! Ukropcany: Tak jsem se ti kouknul na starý sparring videa tady odsud a říkal jsem si , že by nebylo špatný to někdy zopáknout. Máte naplánovaný nějaký běhy? Ja zatím březen krosový půlmaraton a v dubnu pražský půlmaraton, ale forma nulová, váha nahoře, vůle malá :?
Mind controls the easiest way, sponsored by the C.I.A.
toddb
mistr diskutér
mistr diskutér

Příspěvekod ukropcany » úte 24. led, 2017 19:47

Čauko,

stretnutia bu.cz? :twisted: Raz do týždňa robím "direktorské sparingy" kde si s pár kamošmi direktormi dáme do nosa :lol: Zopakovať si túto srandu nemám čas, aj keď zajtra som v Prahe, ale asi len na 3 hodiny, vybavím dve stretká a hajde domov... :roll: Aj som na to myslel, ale nemám na to energiu ani čas, mám toľko robotných vecí, že sa len udržiavam. Aj keď musím povedať, že minulý týždeň som ich tak vystriafal, že si niekedy skočím na A-čkové sparingy na konfrontáciu, bolo to cool... :twisted: 8) 2-3x do týždňa behám tempá, raz výklus, raz box. Objem je tak okolo 25 km týždenne, síce kvalitných, ale objem malý. Závodný plán žiadny, teraz sledujem len mamon :lol: :mrgreen: Možno dám nejaký polmaratónik, ale zatiaľ nemám žiadny plán, bude to max. spontánne rozhodnutie typu "cítim sa na to, idem"... Váha? 92 :x aj keď silovo a zdravotne OK, dokonca aj boľavé ruky sa v posilke dávajú do poriadku...
Fighters never quit, quitters never fight - Ray Sefo
ukropcany
mistr diskutér
mistr diskutér

Příspěvekod cohen » stř 25. led, 2017 8:22

Nazdar v novom roku, bezecka komunito! :D

Ja som uplne v prdeli, uz uz to zacinalo byt dobre, forma sla hore, ale cez vianoce som si dodrbkal laket, behal som sice dalej, ale potom som si podrazdil opat moju achillovu patu - rameno/lopatku a uz druhy tyzden sa trapim s prieduskami. Cize ak bol 2016 na pikacu, 2017 nezacal ovela lepsie.

Takze sa snazim nerobit nic (co je dost narocne), obcas zozeriem nejaku protizapalovu/protibolestnu tabletku a cvicim len nevyhnutne cviky bez zataze, aby som uplne nezdegeneroval. Vaha tomu zodpoveda, peknych vianocnych 87kg. :mrgreen:
cohen
mistr diskutér
mistr diskutér

Příspěvekod ukropcany » stř 25. led, 2017 20:41

Počúvaj, to nie je možné, aby si bol furt taký zdechlý! Sa mi nechce veriť, že ja mám snáď byť etalónom pevného zdravia... :lol: S tými rukami/nohami musíš niečo robiť. Ja som začal cez sviatky opäť poriadnejšie "jogovať" a mám podstatné zlepšenie. Plus na tie lakte mi pomáha "namotávanie" závažia a zrazu som OK. Jediné, čo ma trápi je palec na nohe, ale holt, tak som mal potrhané šľachy, takže nadväznému problému sa mi nepodarí len tak vyhnúť... Ale zas pravidelným jogovaním toho palca môžem aspoň trénovať. Nie je síce tip-top, ale nezhoršuje sa...
ukropcany
mistr diskutér
mistr diskutér

Příspěvekod cohen » čtv 26. led, 2017 14:23

Nohy su v pohode - aspon nieco. Cize drepujem aspon pistole. Problem je lopatka, ktora sa podrazdi, zapali, z nej to potom striela do ramena, do lakta... priedusky su uz len taka sezonna zalezitost, bonus. ;)

Mam zapisane treningy, ked som sa dostaval do treningu po polrocnej pauze a slo to, skusim od buduceho tyzdna aplikovat rovnaky pristup. S takymto problemom clovek musi byt vzdy v strehu, cvicit komplex doplnkovych cvikov kazdy den, davat si pozor, aby tu oblast prilis nerozmasiroval, lebo sa podrazdi... a potom sa to po pol roku aj tak dodrbka. :D
cohen
mistr diskutér
mistr diskutér

Příspěvekod will » sob 28. led, 2017 9:12

Před pár lety jsem chytil také nějaký moribundus na průdušky drželo se mě to cca 6 týdnů a nemohl jsem se toho zbavit, doktor, že viróza. Už jsem nevěděl co s tím, tak jsem to vyřešil domácí 70 procentní slivovicí z nevypeckovaných švestek, kopnul jsem tam decáka a byl to mazec na průduškách to začalo hořet, ale druhý den zlepšení o cca 50 procent, pak jsem pokračoval v léčbě :D ještě asi 3 dni vždycky ráno a večer problém pak nakonec sám odezněl. Teď to aplikuju vždy, když začínám cítit problém, nedávno přinesli děti něco ze školy, tak jsem to opětovně prohnal lékem tentokrát jen větším panákem a bylo po problému. Doktorovi vůbec nechodím, na to, aby mi sdělil, že má virózu ho nepotřebuju. Jinak lék lze aplikovat jak vnitřně a tak z vnějšku v kombinaci s naloženými bylinkami (kostival) jen to chce mazat delší dobu klidně i půl roku.
will
mistr diskutér
mistr diskutér

Příspěvekod ukropcany » sob 28. led, 2017 10:24

will píše:...Jinak lék lze aplikovat jak vnitřně...

:lol: :wink: :mrgreen:
ukropcany
mistr diskutér
mistr diskutér

Příspěvekod toddb » stř 01. úno, 2017 13:05

AD ta váha: Asi půl roku jsem spadnu z mých dlouhodobých 91 na cca 85 a přišlo mi, že jsem byl mnohem víc náchylnější ke zranění úponů než s vahou vyšší a obvyklou a i rychlostně jsem na tom byl hůře. Ted mám zpět svoji obvyklou váhu a jsem tedy těžce bez formy, tak jsem na tom blbě ohledně všech ukazatelů nyní.
Ukropcany: V pátek jsem byl na kickbox sparrinzích a poslední kolo jsem spároval se starým kickbox a krav maga másterem a mám krásnýho moncla, ten stojí za to. :))
toddb
mistr diskutér
mistr diskutér

Příspěvekod ukropcany » čtv 02. úno, 2017 13:18

toddb píše:...a poslední kolo jsem spároval se starým kickbox a krav maga másterem a mám krásnýho moncla, ten stojí za to. :))

Ja som včera tiež smrkal krv... :? Skúsil som tie A-čkové sparingy a super si to sadlo - 10 x 4 minúty... Hovorím si, super, 4 minúty som nespároval ani nepamätám... No pochytal som slušne, síce odišiel som relatívne so cťou, ale teda, k bývalej úrovni (min. subjektívne) ďaleko. Traja slabší mi padli, pretože si nedali povedať... :mrgreen: No ale traja najlepší ma potriafali ďaleko viac ako by bolo vhodné... Kamoš sa smial, že či mi došla technika (kondička nie)... Došla, no... :lol: 8)
ukropcany
mistr diskutér
mistr diskutér

Příspěvekod toddb » úte 07. úno, 2017 10:31

Proč padli? Nedali si říct a šli do toho jako blázni? Já většinou intenzitu sparringu jedu podle soupeře, když někdo jede lehce, jedu taky a tak na dotek, když někdo vystartuje, tak holt je potřeba se přizpůsobit.
toddb
mistr diskutér
mistr diskutér

Příspěvekod ukropcany » úte 07. úno, 2017 20:01

toddb píše:Proč padli? Nedali si říct a šli do toho jako blázni? Já většinou intenzitu sparringu jedu podle soupeře, když někdo jede lehce, jedu taky a tak na dotek, když někdo vystartuje, tak holt je potřeba se přizpůsobit.

Ja každému vravím "Ty určuješ tempo aj intenzitu". Pochopili tú vetu neskôr, ako mali... :lol: Sú ľudia, ktorí ak súper do toho mláti, naňho začnú hulákať, že nech sa ovláda. Ja nie... Ja ho seknem... 8)
ukropcany
mistr diskutér
mistr diskutér

Příspěvekod toddb » stř 08. úno, 2017 18:46

ukropcany píše:
toddb píše:Proč padli? Nedali si říct a šli do toho jako blázni? Já většinou intenzitu sparringu jedu podle soupeře, když někdo jede lehce, jedu taky a tak na dotek, když někdo vystartuje, tak holt je potřeba se přizpůsobit.

Ja každému vravím "Ty určuješ tempo aj intenzitu". Pochopili tú vetu neskôr, ako mali... :lol: Sú ľudia, ktorí ak súper do toho mláti, naňho začnú hulákať, že nech sa ovláda. Ja nie... Ja ho seknem... 8)

Tak to máme stejnej přístup. Koukal jsem asi před dvěma týdny na ty videa z setkání odsud a myslím, že jedeš hodně v klidu
toddb
mistr diskutér
mistr diskutér

Příspěvekod ukropcany » čtv 09. úno, 2017 7:58

Ja nie som veľmi emotívny jedinec... 8) Dnes... :lol: :mrgreen:
ukropcany
mistr diskutér
mistr diskutér

Příspěvekod cohen » čtv 09. úno, 2017 8:38

Vcera po dlhom case 5km, rovno vo fivefingersoch. Lopatka sice trpela, ale potom bola aj mala masaz a teplo elektrickej decky, takze dnes relativne v pohode. Po vyse troch tyzdnoch to nebolo uplne zle. Mohlo by to uz vydrzat...
cohen
mistr diskutér
mistr diskutér

Příspěvekod cohen » úte 21. bře, 2017 12:36

Premyslam nad Devin - Bratislava (na ktory nemam az tak uplne natrenovane, ale neva), Ucrop, ty nieco riesis?
cohen
mistr diskutér
mistr diskutér

Příspěvekod ukropcany » úte 21. bře, 2017 13:01

Áno, že či by som si nemal kúpiť lietadlo, alebo aspoň vrtulník, pretože iné nerobím, ako lietam po Slovensku a robím obchodného cestujúceho :lol: Ale ak sa pýtaš na bežecké súťaže, tak nie. Trénovať trénujem, už som bol aj 3x behať viac ako 20 km, ale na závody nejdem žiadne... Chcem sa sústrediť len na robotu a nič iné... Šport len na úrovni udržiavania sa a psychohygieny.
ukropcany
mistr diskutér
mistr diskutér

Příspěvekod cohen » stř 22. bře, 2017 10:50

Hehe, o 20-tich kilakoch si mozem nechat tak akurat zdat. Vcera som druhy raz zabehol tohtorocne maximum - 7km :oops: Ale vo 5fingersoch. :wink: Postupne sa snad dostanem k nejakej tej 15-ke, no urcite nebudem behavat viac, naco.
cohen
mistr diskutér
mistr diskutér

Příspěvekod ukropcany » stř 22. bře, 2017 18:11

Ja som si kúpil troje tenisky, s ktorými nemá problémy môj ľavý palec, tak mám na chvíľu pokoj... :lol:
ukropcany
mistr diskutér
mistr diskutér

Příspěvekod cohen » čtv 23. bře, 2017 9:17

Este si zamestnaj obchodaka a budes mat aj cas tie tenisky zodrat. ;)
cohen
mistr diskutér
mistr diskutér

Příspěvekod ukropcany » sob 25. bře, 2017 9:24

Akurát som sa včera o tom s kamošom bavil, ale dnes ešte nemôžem poslať do firmy s obratom +€200 mil. nejakého "obchoďáka" dohadovať veci. Toto si musím zatiaľ obehať sám. Ale už mám asistentku, tak sa mi už trochu uľavilo...

A schudol som 3 kilá! :twisted:
ukropcany
mistr diskutér
mistr diskutér

PředchozíDalší

Zpět na bojová umění a sporty obecně